Современный дизайн спальной
14
Ӧ

Сучасний дизайн спальні

Сучасний дизайн спальні – кращі інтер’єри спальних кімнат від дизайн студії Романа Москаленко. Сучасний інтер’єр спальної кімнати може бути абсолютно різним і не схожим на інші спальні, мати кардинально різні підходи до створення інтер’єрних композицій і розробки його дизайну. Більшою мірою це залежить від смаків клієнта і тих стилів в дизайні інтер’єру які йому подобаються більше. Ну і звичайно від компетенції самих дизайнерів і їх вміння працювати з різними стильовими напрямками створюючи інтер’єри спальних кімнат.

Застосування в спальній кімнаті різного роду декору, наш персонал поєднує таким чином, щоб його сприйняття було максимально гармонійне та одночасно підкреслювало обраний стиль в інтер’єрі спальної.

Сучасний інтер’єр спальної

  • Все частіше сучасні інтер’єри спальних кімнат віддаляються від чистого симетрії і мають асиметричне розміщення інтер’єрних композицій. Сучасний дизайн спальної ми розробляємо таким чином, щоб не дивлячись на асиметричне розміщення форм, ліній і декору, центром інтер’єру спальні все одно залишалося ліжко та приліжкова зона.
  • Стильного сприйняття інтер’єру, його м’якості і елегантності ми досягаємо поєднуючи в ньому нові технології в освітленні і техніки декорування. Настінний живопис в спальній кімнаті, дуже стильно доповнюється і підкреслюється інтер’єрним декоративним освітленням.

Не занадто активна, нейтральна колірна гамма в спальній, робить її не тільки приємною для перебування в такому інтер’єрі, але і досить стильною. А застосування різного роду декоративного освітлення, дає можливість візуальної зміни інтер’єру одним натисканням на вмикач, задаючи інтенсивність і підкреслюючи ту чи іншу зону декору.

Декор в спальній кімнаті

  • Декор і техніки декорування які ми застосовуємо і інтер’єрі спальних кімнат дуже різноманітні і багатогранні. Їх насиченість і інтенсивність ми підбираємо індивідуально з урахуванням форм композиції і обраного стилю в інтер’єрі спальної.
  • В даному випадку, настінне панно в спальній у вигляді квіток маку, чорно-білий настінний живопис графікою. Такий розпис по сіні дуже гармонійно виділяє приліжкову зону не надто активно перенасичуючи простір. Стильно, елегантно і дуже сучасно.

Замовити дизайн спальної кімнати або отримати необхідну консультацію Ви зможете зайшовши в рубрику контакти, а ознайомиться з різними стильовими напрямками спальних кімнат можна в розділі дизайн спальної.