Дизайн кухні
08

Сучасний дизайн кухні

Дизайн студія Романа Москаленка займається розробкою дизайн проектів елітних інтер’єрів кухонь в різних стилях і стильових напрямках.

Дизайн кухні – як правило є одним з найважливіших інтер’єрів в будинку або квартирі. Хороша кухня повинна володіти однією головною особливістю – відповідати вимогам хазяїна, бути насамперед функціональною і зручною для користування. В такому проекті немає дрібниць, потрібно все ретельно спланувати, врахувати стиль життя клієнта, кількість членів його сім’ї.

           Особливості сприйняття інтер’єру кухні в сучасному суспільстві:

  • Дослідження, проведені в багатьох європейських країнах, показали, що приблизно у 20% кухонь немає чіткої межі між зонами приготування їжі і місцем відпочинку, а люди у віці від 20 до 40 років – воліють вважати кухню центром свого будинку, незалежно від її розміру.
  • Сучасне суспільство має одну відмітну особливість – невелика сім’я, тому люди все частіше обходяться будинками і квартирами з невеликою площею. Це житло ми відносимо до категорії компактного, але при цьому його розміри не повинні впливати на якість життя. Воно має свої переваги – як правило, воно дешевше і більш функціональне, але в ньому повинен грамотно використовуватись кожен сантиметр площі.

Саме тому ми пропонуємо стильний і функціональний дизайн кухні не тільки для великих заміських будинків, але і для малогабаритних приміщень і квартир. Розробляючи дизайн маленької кухні в квартирі іноді необхідне перепланування, при цьому необхідно врахувати те, що такі зміни вимагають узгодження з органами управління. Як правило, такий дизайн кухні навіть складніший ніж дизайн кухні або кухні студії в заміському будинку, так як вимагає більш прискіпливих підходів до розмірів площі та зонування інтер’єру.

У процесі готування на кухні виникають певні звуки і запахи, тому ми радимо своїм клієнтам використовувати безшумні моделі витяжок і сучасне вбудоване обладнання. У кухні повинно бути достатньо місця для зберігання кухонного приладдя і комфортної роботи.

Сучасний дизайн кухні

Така кухня має ряд своїх особливостей і нюансів. Розробляючи дизайн таких кухонь ми застосовуємо підхід, при якому меблі хоч і відіграють велику роль, але основна увага приділяється загальній композиції і стилю в дизайн оформленні кухні. Основний акцент ми робимо на загальному сприйнятті інтер’єру в цілому, а не тільки на формах і текстурах меблів. Не менше уваги приділяється і на освітлення, кухонну апаратуру, підлогове покриття, стіни, стелю, на кухонні елементи декору та аксесуари.

Сучасна кухня студія в квартирі виглядає не менш красиво і презентабельно ніж кухня студія в заміському будинку. Такий сучасний дизайн кухні в квартирі часто передбачає наявність барної стійки, вона застосовується як додатковий стіл, а також служить своєрідним кордоном між вітальнею і кухнею, але з іншого боку – вона об’єднує ці два інтер’єри між собою. Матеріал для стійки вибирається в залежності від загальної стилістики приміщення.

           Переваги в інтер’єрі та особливості декорування барних стійок:

  1.  Висота барной стійки 110 -120см, а висота робочої поверхні 83см, це означає що якщо раптом до Вас прийшли гості і випадково не весь посуд помитий або каструля з їжею псує зовнішній вигляд інтер’єру, то з боку вітальні до кухні студії, через барну стійку цього всього видно не буде.
  2.  Ми досить часто застосовуємо не просто декорування барної стійки під стиль в дизайні інтер’єру, але і з’єднуємо це з аквадекором і бульбашковими колонами в барній стійці. В результаті барна стійка не тільки робить поділ на зони підкреслюючи стиль в дизайні інтер’єру, а ще й дуже стильно і красиво виглядає.

Для великих будинків і просторих квартир ми пропонуємо дизайн кухні в яких застосовується трирівневі меблі. На відміну від класичних, вони мають третій додатковий рівень, виготовлений у вигляді антресолей, їх глибина відповідає шафам і пеналям нижнього рівня. В антресолях можуть зберігатися аксесуари, які не мають широкого застосування. Такий незвичайний дизайн найчастіше застосовують для інтер’єрів в сучасних стилях.

Якщо Вас зацікавив перелік послуг, що надаються нашою дизайн студією – звертайтеся по контактних телефонах або пишіть нам на електронну пошту, ми обов’язково з Вами зв’яжемося, відповімо на питання, що Вас будуть цікавити і допоможемо Вам з розробкою стильного та красивого інтер’єру кухні.