Сучасне мистецтво скульптури
31

Сучасне мистецтво скульптури

Сучасне мистецтво скульптури від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасна скульптура дуже багатогранна і досить часто виходить за рамки звичайного сприйняття форм, текстур і навіть ідей або образів її створення. Така багатогранність може не завжди бути зрозумілою, зате її барвистість і незвичність здатні вразити візуальне сприйняття людини не залишаючи її байдужою, залишаючи яскраві та незабутні емоції та асоціації.

Технік декорування і виготовлення сучасних скульптур також дуже багато і більшість з них кардинально відрізняються одина від одної. Це можуть бути скульптури із проволоки, гумових покришок, скульптури з обвугленого дерева, металу, скла або кристалів.

         Сучасні скульптури / твори мистецтва від Романа Москаленка

  • Наша дизайн студія також працює в напрямку створення сучасних скульптур, причому двома абсолютно різними методами і технологіями. Один з методів — це створення класичних або абстрактних форм скульптури з допомогою нових технологій, які в свою чергу дають можливість опрацьовувати з високою деталізацією тонкі ділянки без загрози їх розлому або тріщин. Після створення форм в скульптурі ми можемо покривати такі вироби шаром металу (декоративне золочення, хромування, сріблення).
  • Ще один метод роботи і створення сучасної скульптури – це лайфкастинг. Технологія виготовлення скульптур цим методом дуже цікава, приваблива і навіть сексуальна. Оголену дівчину заливають спеціальним розчином і з її тіла методом лиття виготовляють зліпок (точну копію її тіла) після чого гіпсова скульптура проходить додатковий процес обробки і покривається тонким шаром срібла або іншого декоративного покриття металом.
  • Такі технології у виготовленні скульптури в сучасному мистецтві, дуже яскраві і незвичайні як в самому процесі виготовлення, так і самі скульптури після металізації. І навіть коли скульптура вже готова, як правило ми не просто віддаємо її клієнту або просто встановлюємо в інтер’єр. Найчастіше ми розробляємо для неї окрему, настінну художню композицію або аква композицію, поєднуючи скульптури з додатковим декором і творами сучасного мистецтва.
  • Краса оголеного жіночого тіла завжди привертала до себе посилену увагу і коли сучасна скульптура виготовлена таким чином, вона стає ще більш привабливішою від розуміння того, що за холодної оболонкою дорогоцінного металу ховається скульптура яка передає форму тіла дівчини до її найдрібніших деталей, відображаючи її почуття і емоції.

Сучасне мистецтво скульптури з кожним днем стає все більш різноманітніше і яскравіше, передаючи образи і сюжети з уяви скульптора в реальний світ. Сучасний світ мистецтва демонстративно прибирає всі раніше відомі правила та канони, скульптура, як і інші напрямки сучасного мистецтва перестають потребувати дотримання пропорцій форм або декоративних покриттів. Трохи вводячи в оману і нерозуміння – це насправді мистецтво, чи предмет який не має до мистецтва нічого спільного.

Фахівцю відрізнити такі роботи одні від інших не складе особливих труднощів та додатковий зусіль. Незалежно від технік виготовлення, для мистецтва потрібні певні складові. Одна з таких складових – це ідея твору, друга – це певна послідовність в його виготовленні і розуміння того, що саме ти робиш. Адже навіть абстрактні напрямки в містецтві, які на перший погляд мають незрозумілу форму або малюнок, мають свою послідовність, не кажучи вже про класичні і більш реалістічні твори сучасного мистецтва.

Наша дизайн студія спеціалізується відразу на декількох напрямках в сучасному мистецтві і технологіях виготовлення які не мають аналогів. Вони були розроблені і створені саме нашими художниками, скульпторами і декораторами. Ознайомитися з нашими роботами в напрямку сучасної скульптури – лайфкастинг і творів сучасного мистецтва які відносяться до створення скульптур іншими технологіями, можна у нас на сайті в рубриці скульптура. Якщо Вас зацікавив даний напрямок, ми будемо раді виготовити для Вас унікальний витвір сучасного мистецтва такий як — сучасна скульптура.