07

Скульптура в інтер’єрі

Скульптура в інтер’єрі – це завжди дуже красиво, актуально і стильно.

Стильний інтер’єр роблять саме деталі. Скульптура вважається найкращим елементом для оформлення інтер’єрів ще з античних часів, вона не втрачає своєї затребуваності і в сучасному дизайні інтер’єру. Вибір стилізації чи технік виготовлення скульптури неодмінно залежить від стилю Вашої оселі. Якщо Ваш будинок чи квартира у сучасному стилі, то краще зупинити свій вибір на дуже красивих скульптурах у техніці лайфкастинг. Після стилізації форм їхнього образу вони декоруються за допомогою металізації сріблом, золочення та декоративного хромування.

Креативні скульптури для інтер’єрів

Сучасна жіноча скульптура в скульптурних композиціях вражає своєю оригінальністю та красою. Такого раніше Ви ще точно не бачили. Це не просто звичайна скульптура, це цілий світ фантазії в одному предметі! Креативності такій скульптурній композиції додають незвичайні текстури обвугленого дерева в золоті та мозаїчних вставок дзеркал, кожен шматочок з якого нарізається та підганяється у ручну. Це щось нереально красиве і одночасно надто складне для інших дизайнерів та декораторів, але стало реальністю для дизайн студії Романа Москаленка! Ви можете вибрати для себе сучасну скульптуру і поставити в себе вдома те, що захоплюватиме дихання, додаючи вишуканості Вашому дизайну інтер’єру.

Інтер’єрна скульптура

Виготовити інтер’єрну скульптуру – це цікавий та досить складний процес, але виготовити скульптуру це одне, а стильно і якісно розробити під неї інтер’єрну композицію та вписати її в дизайн інтер’єру, зовсім інше. Для багатьох скульпторів складно правильно та стильно інтегрувати скульптуру в загальний інтер’єр. Тому так важливо, щоб дизайнер був розвинений всебічно і мав досвід як у декоруванні, так і в дизайні інтер’єру. Роман Москаленко – не просто дизайнер, він ще декоратор та скульптор. Як результат, він бере участь у створенні скульптур, особливо на складних етапах їх виготовлення або декорування. Тому, набагато легше довіритися практикуючому дизайнеру і декоратору в розробці, і впровадженню скульптури, ніж звичайному вузькоспеціалізованому скульптору чи декоратору.
Скульптура в інтер’єрі це дуже сильний елемент декору, що яскраво прикрасить Ваш дизайн будинку чи квартири. Ви будете раді тому, що вирішили урізноманітнити його чимось ексклюзивним!
Замовити інтер’єрну скульптуру можна прямо на сайті студії, розділ – скульптура