Дизайн води скульптура
07

Скульптура в аквадизайні

Аквакомпозиція з водно-бульбашкових колон та скульптурою дівчини, виготовленою з допомогою техніки лайфкастинга від дизайн студії Романа Москаленка.

Лайфкастинг — дуже красивий, сексуальний і трохи незвичайний спосіб виготовлення скульптур. Оголене тіло дівчини заливають спеціальним розчином, який згодом повторює його форму. У  результаті виходить тривимірна модель (зліпок).

Далі декоратори металізують скульптуру. Такі вироби використовуються в оформленні просторів як окремі елементи декору — дизайнери студії Романа Москаленка, як правило застосовують їх в якості основного акценту в інтер’єрах і при розробці аквакомпозицій, таких як водоспади по склу, водно-бульбашкові колони та інші аквасистемы.

Скульптура в аквадизайні, застосування різного виду скульптури ручної роботи як в інтер’єрному так і в ландшафтному дизайні, робить таке оформлення завжди дуже красивим і ексклюзивним.

Ексклюзивний аквадизайн – це завжди дизайн вищого рівня, який використовує передові технології, що поєднує різні техніки в декоруванні інтер’єрів або ландшафтів, а також ексклюзивні техніки у виготовленні скульптур, в одну аквакомпозицію.

Розробляючи стильні дизайнерські композиції, ми використовуємо комбінацію світлових і візуальних дизайнерських рішень зі скульптурами виготовленими технологією лайфкастинга, в якій використовуючи спеціальні формувальні матеріали для створення тривимірних копій частин людського тіла.

Термін «лайфкастинг» складається з двох англійських слів: life – життя і слова casting – лиття, виливання, ливарна справа. Цей красивий і еротичний спосіб виготовлення скульптур дозволяє створювати дуже реалістичні скульптури і зробити приголомшливе лиття тіла.

Сьогодні лайфкастинг переживає нову хвилю популярності, він доступний як ніколи, будь-який бажаючий може замовити у нас послугу лиття будь-якої частини тіла і створити свої неповторні і витончені скульптури.

Освоївши техніку лайфкастинга, наша дизайн-студія створює сучасні, стильні і модні скульптури, з високим рівнем реалізму і деталізації, що дозволяє копіювати дуже дрібні деталі тіла. Використовуючи сучасні матеріали, ми створюємо красиві скульптури, які мають стильний і сучасний вигляд, а також приголомшливий колір, глибину відображення та дизайн.

Створюючи для наших клієнтів елітний дизайн з використанням технології лайфкастинга, ми на основі тривимірної моделі оголеного жіночого тіла, створили унікальну аквакомпозицию. Металізований сріблом «зліпок» скульптури дівчини ми органічно вписали в дизайн приміщення, доповнивши його бульбашковими колонами.

Про лікувальні властивості води відомо давно, її тихе дзюрчання заспокоює нервову систему, сприяє зволоженню повітря, вона діє як очищувач. Знаючи це, ми створюємо неповторні інтер’єри, з використанням штучних водоспадів по склу. Вони надають інтер’єрній композиції нового звучання, вишуканості, а в поєднанні з грою світла на скульптурі і переливів на воді, наші дизайнерські рішення набувають динамічності і стають «живими».

У своїх інсталяціях ми використовуємо унікальні форми, текстури та оздоблювальні матеріали, їх підбір відбувається в залежності від стильового напряму, тому кожен наш проект унікальний і ексклюзивний у своєму роді. Декоративні фонтани по склу у поєднанні зі скульптурою, виконаною за технологією лайфкастинга, безумовно прикрасять будь-яку інтер’єрну композицію.

Крім інтер’єрних композицій що складаються з скульптур та води, не менш гарні такі ж композиції але вже в ландшафті. Для виготовлення ландшафтних скульптур застосовується вже інша технологія виготовлення.

Запропоновані нашою дизайн студією ландшафтні скульптури в поєднанні з архітектурою води і різного типу водоймами, фонтанами і водоспадами, виглядають просто приголомшливо.

Пропонуючи Вам свої послуги, ми можемо використовувати як готові вироби заздалегідь виготовлені нашими спеціалістами, так і створювати нові, під Ваші індивідуальні розміри з необхідною прив’язкою до стильового напрямку.

Будемо раді бачити Вас в нашій дизайн студії, ми з радістю розробимо і виготовимо для Вас найбільш красиві і незвичайні композиції. У штаті нашої дизайн студії професійні художники і декоратори, які створять для Вас елітний, ексклюзивний і продуманий до найдрібніших деталей інтер’єр або ландшафт в поєднанні скульптури і аква композицій.

Як фільми часом знімають на основі реальних подій, так і дані скульптури мають свою історію, тому їх не можна порівняти зі звичайними скульптурами, які можна купити в магазині.

Життя, почуття і емоції, «одягнені» в холодний метал та встановлені в аква композиціях.