Сучасна скульптура
18

Скульптура на замовлення в Чернівцях

Скульптура на замовлення в Чернівцях — виготовлення скульптур на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія пропонує кілька різновидів виготовлення сучасної скульптури. Технології які ми застосовуємо для створення наших скульптур були розроблені нашими скульпторами і вони мають явні відмінні риси по відношенню до інших методів у виготовленні сучасної скульптури.

Особлива форма металлокаркасу в поєднанні спеціальних двокомпонентних матеріалів дають можливість виготовляти тонкі і витончені форми і лінії в скульптурі та якісно опрацьовувати їх деталізацію. Що практично неможливо досягти скульптурою з каменю, бетону, глини і т. д., частково можна досягти віддалено схожих результатів з склопластику, але це тільки з відстані. Поблизу скульптури зі склопластику за своїми художніми характеристиками в рази поступаються нашій технології у виготовленні скульптур.

Висока деталізація елементів скульптури дає ефект реалізму і візуально така скульптура сприймається не просто красиво, а також дуже витончено. Поєднання в скульптурі сучасних декоративних покриттів і нанесення шару металу, що робить візуальне сприйняття такої скульптури просто неймовірно красивим і стильним.

         Замовити виготовлення скульптури в Чернівцях

  • Замовити виготовлення скульптури в Чернівцях в нашій дизайн студії для Вас не складе жодних труднощів. Наш персонал, вислухають і врахують Ваші побажання, ми проконсультуємо Вас щодо різновидів методів і технологій у створенні скульптури з якими ми працюємо. Також ми розробимо дизайн скульптури (модель) на основі якої і буде проводитися впровадження.
  • Створюючи скульптури ми працюємо в різних стилях і зможемо виготовити красиву реалістичну скульптуру для класичних стилів в дизайні та архітектурі або ж виготовити стильну скульптуру для застосування в сучасних стилях в дизайні інтер’єру та ландшафту. Колосальний досвід роботи в сучасному мистецтві, дає можливість нашим скульпторам легко працювати як в сучасних, так і класичних стилях.

Якщо Ви хочете у себе вдома або в квартирі такий витвір сучасного мистецтва як скульптура, якщо Ви цінуєте ручну роботу і в змозі відрізнити шаблонні заготовки від скульптури ручної роботи. Ми з радістю надамо Вам ще більш детальну інформацію і зможемо виготовити для Вас скульптуру враховуючи Ваші побажання щодо форм, сюжету або ідеї візуального виду скульптури, або скульптурної композиції.