Креативні скульптури
21

Найбільш креативні скульптури світу

Найбільш креативні скульптури світу — сучасне мистецтво скульптури у багатьох випадках передбачає незвичне поєднання форм скульптури її текстур, образів і сюжетів. Іноді це дуже красиві і витончені скульптури, також бувають і занадто незрозумілі або навіть зухвалі скульптури. У нашому випадку мова йде про інші скульптури, а саме про витончені, дуже красиві і креативні жіночі скульптури.

Креативність і незвичайність у скульптурі може відноситься не тільки до сучасних стилів, але і до класичних, більшою мірою це в тих випадках, коли класичні форми мають явно виражені сучасні покриття і текстури. Або коли йде еклектика між класичними та сучасними стилями. Хоча, найчастіше, коли мова йде про що небудь незвичайне і креативне в мистецтві скульптури, то більшою мірою це відноситься до сучасного мистецтва.

Сучасна скульптура в інтер’єрі, як і в ландшафтному дизайні, стає все більш затребуваною, вона чудово адаптована для застосування при дизайн оформленні в сучасних стилях. Неординарність і креативність, в переважній своїй частині – це створення чого-небудь нового і ексклюзивного у мистецтві, яке, як правило, виходить за рамки загальноприйнятих правил та канонів.

Наша дизайн студія по багатьом позиціям в декорі спеціалізується саме на ексклюзиві і на створенні кардинально нових та креативних напрямків. І одним з таких напрямків є виготовлення скульптур. Іноді ми об’єднуємо стародавні техніки з новими технологіями, а найчастіше взагалі створюємо свої техніки і методи декорування і роботи в сучасному мистецтві.

Ми досконало оволоділи унікальною технікою створення скульптур – лайфкастинг, і об’єднали цей метод з новими технологіями в нанесенні текстур металу на гіпс (металізація сріблом). До цього додаємо трохи художнього образу і розводимо це все реальними емоціями і пристрастю, в результаті виходить продукт який з упевненістю можна назвати — найбільш креативні скульптури світу і навіть найкрасивіші скульптури світу. Адже технологія лайфкастинг передбачає виготовлення скульптури з реального тіла дівчини. А що може бути прекрасніше ніж (жіноча натура) скульптура яка до найдрібніших деталей передає форму тіла і створена з реального тіла дівчини методом відливання.

Лайфкастинг — мистецтво сучасної скульптури від дизайн студії Романа Москаленка.

Це не просто креативні скульптури які ми здатні втілити в життя і виготовити на замовлення, це неймовірно реалістичні скульптури, а також трохи відверті і еротичні скульптури, зі своєю історією і стилізацією при необхідності доповнення будь-якого сюжетного або художнього образу.

Креативність в скульптурі, і їх незвичайність більш привабливі та затребувані серед наших клієнтів у випадках коли скульптури зі змістом не обмежуються просто незвичайними формами або текстурами. Вони, як правило, виглядають незвично і в той же час привабливо. Такі скульптури мають внутрішній магнетизм, вони змушують задуматися над побаченим, а головне вони можуть розкриватися гостям кожен раз з іншого боку.

Наші майстри готові створити дуже креативні і незвичайні скульптури на замовлення в Україні, та за її межами для будь-яких конкретних стилів в дизайні інтер’єру чи ландшафту, або необхідних сюжетних образів. Якщо Вас зацікавив даний напрямок в мистецтві і Ви хотіли б замовити виготовлення такої скульптури для себе, то більше інформації Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці скульптура.