Красиві жіночі скульптури
08

Найкрасивіші скульптури світу

Найкрасивіші скульптури світу – краса в сучасної та класичної скульптури може мати кардинально різні критерії оцінки її художніх і декоративних характеристик. Коли скульптури мають певний сюжет або реальну історію (скульптури зі змістом) у таких творів мистецтва важливі не тільки зовнішні фактори реалізму або абстракції, тут важлива і передача самого образу або сюжету.

Фахівці нашої дизайн студії у створенні скульптур та сучасному мистецтві скульптури працюють різними техніками і технологіями. І однією з таких технік виготовлення за якою працює наша дизайн студія, є лайфкастинг.

Лайфкастинг — це дуже красивий і сексуальний спосіб виготовлення скульптур з реального тіла дівчини. Якою б гарною не була скульптура, вона в будь-якому випадку буде залишатися більш холодної в плані емоцій і пам’яті, ніж скульптури виготовлені технікою лайфкастинг. Одними з найбільш яскравих, вони ж і самі красиві скульптури світу в сучасному мистецтві, є сучасна скульптура виготовлені саме цією технологією.

Що в цьому світі може бути прекрасніше жіночого тіла? Технологія лайфкастин передбачає виготовлення скульптур коли вихідний матеріал не пластилін, глина чи щось ще, а саме реальне жіноче тіло і скульптура виготовляється методом відливання з форми тіла, в результаті чого вдаються дуже красиві жіночі скульптури.

Працюючи в цьому напрямку ми об’єднали техніку лайфкастинга, яка дозволяє виготовити неймовірно реалістичні скульптури, і нові технології нанесення металевих декоративних покриттів благородними металами. В результаті чого вийшли не тільки красиві скульптури, а за рахунок таких декоративних покриттів вони візуально сприймаються дуже стильно і сучасно.

Кожен раз займаючись розробкою дизайну інтер’єру, ми намагаємося зробити його унікальним, стильним і неповторним. Нотки свіжості в дизайнерську композицію може внести сучасна скульптура в інтер’єрі. Така скульптура буде свідчити про високий художній смак клієнта і інтер’єрної композиції в цілому.

Створюючи подібні твори мистецтва і виготовляючи скульптури на замовлення в Україні, ми пропонуємо клієнтам найбільш витончені і красиві скульптури жінок, моделями для яких можуть стати вони самі, їхні рідні та близькі. Ми здатні створити у Вашому інтер’єрі об’ємні скульптури та скульптурні композиції саме під ваш стиль в дизайні інтер’єру.

Якщо Ви хочете створити витвір мистецтва з Вашого тіла яке на довгі роки буде нагадувати Вам про певному періоді часу і про Вашу красу. Ми буді раді бачити Вас у нас в дизайн студії. Ми з радістю виготовимо для Вас продукт з яким Ви ввійдете в історію!!! Це як ексклюзивні техніки виготовлення скульптур, так і твори сучасного мистецтва, найкрасивіші скульптури світу!!!