Розпис стін в Чернівцях
31

Розпис стін в Чернівцях

Розпис стін в Чернівцях – художній настінний живопис, різновиди його технік нанесення і поєднання інших художніх технологій від дизайн студії Романа Москаленко. Напрямків предметного дизайну і різного роду сучасного мистецтва з якими працюють наші фахівці досить багато і однією з таких технік як в класиці, так і в більш сучасному його виконанні, є розпис по стіні.

Технології застосування розпису по стіні дозволяють дуже якісно змінити інтер’єр, виділивши його і зробивши більш ефектним та стильним у відносно стислі терміни. Малюнки на стіні застосовувалися для декорування інтер’єру ще з давніх часів, ця технологія з часом змінювалася і вдосконалювалася, продовживши і доповнивши технології які ми застосовуємо для створення певного образу в дизайні інтер’єру.

Сюжети, ідеї і образи оформлення коли застосовується настінний живопис, ми підбираємо враховуючи характеристики та приналежність стилю в інтер’єрі. Також враховуються особисті побажання клієнта щодо ідеї та концепції використання художнього живопису на стіні. Це може бути розпис стін в басейні, настінний живопис в спальній кімнаті або малюнок на стіні в дитячій.

         Художній розпис стін в Чернівцях

  • Художній розпис стін в Чернівцях – різновидів технік інтер’єрного розпису по стіні наші декоратори застосовують одночасно кілька і в більшій мірі це залежить від стилю в дизайні інтер’єру. Чи буде це реалістичний сюжет з водоспадом або морським пейзажем, або абстрактна картина що поєднує в собі різноманітні образи лінії і сюжети.
  • Для більш якісного візуального сприйняття малюнка наші фахівці з’єднують в одному панно різні технології декорування і створення художнього настінного живопису. Як результат такі настінні панно візуально сприймаються більш ефектно ніж звичайний розпис по стіні, за рахунок додаткових текстур і об’єму.

Замовити розпис по стіні в Чернівцях

Замовити розпис по стіні в Чернівцях – наші фахівці проконсультують Вас про можливі варіанти розпису по стіні, допоможуть підібрати зацікавий для Вас сюжет і розроблять ескізний малюнок. Запропонують Вам не просто перенести малюнок на стіну а доповнити його об’ємними елементами декору і текстурами розробивши під нього інтер’єрну композицію. Або обіграти вже існуючі форми, наприклад розпис по стіні в басейні з водоспадом, де з намальованої картини буде текти справжня вода, а в скелях з каменю будуть рости справжні рослини.

Замовляючи розпис по стіні в нашій студії Ви отримуєте високу якість за відносно недорогою ціною. Розпис стін хоч і вважається технікою декорування для елітних інтер’єрів, але він не зачіпає у великій кількості в конструктивну частину або взагалі не потребує змін в конструктивних формах, відповідно не вимагає повноцінного ремонту. Художній настінний живопис дуже яскраво і красиво здатний прикрасити дизайн Вашого інтер’єру, а ми знаємо на професійному рівні як це зробити більш стильно та вишукано.