Бульбашкові колони
22

Бульбашкові колони в інтер’єрі

Бульбашкові колони в інтер’єрі від дизайн студії Романа Москаленка. У напрямку аквадизайну і ексклюзивного аквадекору наша дизайн студія працює вже довгий період часу постійно розвиваючись і створюючи з кожним разом все більш цікаві і незвичайні аква вироби. Одним з різновидів в аквадизайні на якій ми спеціалізуємося є повітряно бульбашкові колони і колонади.

Фахівці нашої дизайн студії працюють в різних напрямках предметного дизайну й сучасного мистецтва, та в абсолютно різних стильових напрямках. Всі ці знання і досвід ми застосовуємо для створення композицій з повітряно бульбашкових колонами. Ми спеціалізуємося на розробці і виготовленні елітного сегменту в аквадизайні і практично завжди кожен раз в індивідуальному порядку розробляємо унікальні інтер’єрні аква композиції із застосуванням бульбашкових колон або колонад.

Бульбашкові колони в інтер’єрі грають дуже велику роль роблячи інтер’єр більш привабливим і красивим. Рух бульбашок і гра світлотіні в поєднанні з декоративним освітленням аква колон додають інтер’єру динаміки роблячи його більш живим і стильним одночасно.

Наші дизайнери розробляють для бульбашкових колон інтер’єрні аква композиції, які надалі стають єдиним цілим з дизайном інтер’єру доповнюючи його і ще більше підкреслюючи стиль в дизайні інтер’єру. Такі бульбашкові колони не просто дуже красиво виглядають у дизайні інтер’єру, вони як правило є основним елементом декору в інтер’єрі, фокусуючи на собі увагу і будучи центром інтер’єрної композиції.

         Бульбашкові колони — технологічні процеси їх розробки і впровадження

  1.  Якщо дизайн інтер’єру вже готовий, тоді бульбашкові колони розробляються під стиль дизайну в інтер’єрі з урахуванням необхідних і відведених для них розмірів, форм, текстур і елементів декору які вже розміщені в інтер’єрі.
  2.  У випадках коли ми розробляємо бульбашкові колони не під певне замовлення, а для виставкових залів з подальшим їх продажем. Такі твори аквадизайну можуть бути встановлені як окремий елемент декору, або ж наші декоратори впишуть їх в будь-який інтер’єр з допомогою часткового декорування інтер’єру.
  3.  При розробці інтер’єрних аква комозіцій з бульбашковими колонами враховуються і узгоджуються такі фактори як: де саме вони будуть встановлені (розміри ніші або площини), діаметр труб і їх висота, стильовий напрямок для розробки їх форм, текстур і елементів декору.

Повітряно бульбашкові колони в інтер’єрі будинку або квартири, це завжди дуже красиво. стильно і динамічно, а у випадках коли над їх створенням працювали професійні дизайнери та декоратори вони в більшій мірі вже не просто колони, а твори сучасного мистецтва в області аквадизайну.

Кожні з таких водних виробів мають свій певний образ, практично всі бульбашкові колони що ми розробили і впровадили в життя за період роботи дизайн студії не мають аналогів і ніразу їх форми нами не повторювалися, кожен раз придумувалося що щось нове і цікаве. Якщо Вам потрібний ексклюзивний аква декор у вигляді повітряно бульбашкових колон саме під Ваш стиль в дизайні інтер’єру або під будь – який інший незвичайний і цікавий стиль, ми готові розробити і виготовити для Вас такий виріб. Більш детальну інформацію щодо водно бульбашкових колон і їх різновидів можна побачити у нас на сайті в рубриці бульбашкові колони.