11

Предметний дизайн в Україні

Предметний дизайн, декор і різновиди сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка в журналі PRO DECOR.

Напрямки сучасного мистецтва в декоруванні і предметному дизайні запропоновані нашою студією дуже багатогранні і застосовуються в різних стилях інтер’єрного, екстер’єрного і ландшафтних дизайнів.

Віддаючи перевагу в роботі з ексклюзивним продуктом в предметному дизайні, наші фахівці створюють не тільки поодинокі твори, а й цілі напрямки в сучасному мистецтві. Кардинальна модернізація існуючих технік декорування або повна розробка абсолютно нових технологій в сучасному предметному дизайні, є відмінною рисою по відношенню до інших декораторів і нашою візитною карткою.

Скульптура в предметному дизайні

Стилізація ідеї або образу скульптури в поєднанні з новими технологіями і текстурами при створенні скульптури, роблять її не тільки красивою, але і справжнім витвором сучасного мистецтва, наповненим сенсом.

Такі скульптури, наші декоратори і дизайнери можуть розробляти як окремий елемент інтер’єрного декору, або ж розробляти під них цілу скульптурну композицію, яка в свою чергу буде красиво підкреслювати стильовий напрямок в інтер’єрі.

Розробляючи свої технології в сучасній скульптурі, ми створюємо подібні твори абсолютно різними техніками і вони в своїх технологічних процесах можуть кардинально відрізнятися один від одного. У журналі PRO DECOR ми представили технологію – лайфкастинг, з подальшою стилізацією форм скульптури та її декорування сріблом.

Предметний дизайн інтер’єру

Різного роду творів сучасного мистецтва і технік декорування з якими працюють наші декоратори при оформленні дизайну інтер’єру, досить багато. Це кілька різновидів в скульптурі, настінний барельєф в поєднанні з розписом по рельєфу і рельєфні картини покриті благородними металами, кілька напрямків в мозаїці, художній розпис стін, різновиди обвугленого дерева і хімічна металізація сріблом. Всі ці техніки декорування і вже готовий продукт (твори сучасного мистецтва в різних стилях), Ви зможете побачити і замовити у нас на сайті в підрубриці- декорування