Обвуглені меблі
06

Обвуглена деревина в інтер’єрі

Останні концепції і розробки в області дизайну інтер’єру, відкрили нове, дуже стильний і трохи незвичайний напрям в декорі – обвуглене дерево або обпалене дерево. Для додання композиції незвичайності і візуального ефекту в елементах декору, елементах меблів та інтер’єрі, використовується технологія обвугленого дерева. Таке дерево дозволяє створити вишукану, красиву і візуально дорогу композицію.

Технологія обвуглювання дерева прийшла до нас з Японії, там вона носить назву Shou Sugi Ban. Вона передбачала випал деревини, спеціальне охолодження, очищення від сажі і фінішну обробку маслом. Це дозволяє отримати яскраво виражену текстуру дерева, яка робить інтер’єр або елементи декору благородними і ексклюзивними.

Фахівці нашої дизайн студії об’єднали знання і досвід попередніх поколінь і сучасні техніки і технології декорування. На основі вже наявних знань ми розробили свою технологію роботи з обвугленим деревом. В результаті чого кінцевий продукт виходить стійкий до зовнішнього фізичного впливу і найголовніше це те, що в залежності від необхідної задачі ми можемо змінювати колір, переливи і глибину відображення.

Використання обвугленого дерева в сучасному дизайні ламає стереотипи. Композиції з таким незвичайним матеріалом дозволяють створити сучасний преміум дизайн інтер’єру приміщень, і стильний дизайн в екстер’єрі. Обвуглена деревина в інтер’єрі і окремі композиції з обвугленого дерева вдало вписуються в ультрасучасний дизайн, також стануть відмінною особливістю композиції і в класичному стилі. Особливий шарм має поєднання обвугленого дерева з металом, склом, дзеркалами.

В результаті термообробки дерева відбувається зміна декоративних властивостей матеріалу, текстура стає більш контрастною, а колір стає більш насиченим. Крім цього, в дереві відбуваються зміни на молекулярному рівні, в результаті чого матеріал стає вологовідштовхуючим за рахунок затвердіння смол і спеціальних розчинів. Такий матеріал в подальшій експлуатації досить міцний і візуально сприймається дуже стильно.

Для додання обугленному дереву певного зовнішнього вигляду і декоративної цінності використовують різні техніки і глибину випалу (повний, глибокий і поверхневий випал дерева). Технологію повного випалу ми використовуємо при виготовленні меблів з обвугленого дерева, глибокий випал деревини застосовується для додання поверхні більш виразної структури та рельєфу, а поверхневий випал – для підкреслення оригінальності текстури і зміцнення матеріалу.

У штаті нашої дизайн-студії висококласні фахівці, рівень їх майстерності і професіоналізму дозволяє створювати унікальні композиції з використанням декору з обвуглене дерева. Створюючи дизайнерську концепцію класичну або ультрасучасну, ми пропонуємо нашим клієнтам ексклюзивні меблі з обвуглене дерева, які дозволяють створити вражаючий естетичний ефект.

У наших проектах ми використовуємо різні матеріали і текстури в поєднанні обвугленого дерева, композиції з металу, дзеркальна мозаїка, хром, незвичайні декоративні штукатурки, різні види каменю і кристали. Такий нестандартний підхід до вибору оздоблювальних і декоративних матеріалів дозволяє створювати стильні, надзвичайні інсталяції, які можуть стати центром композиції в будь-якому стильовому напрямку.

Ну і звичайно ж освітлення. Поєднання декоративного освітлення з декором з обвугленого дерева, ще більше підкреслює і так незвичайний матеріал в результаті ефект просто неймовірний. Грані форм декору з обвугленої деревини, її текстурами настільки незвично і стильно вписуються в дизайн інтер’єру, що такий декор або такі меблі завжди є центром композицій і основною родзинкою в інтер’єрі.

Ми можемо запропонувати Вам ультрасучасне рішення дизайну приміщення з використанням технології обвугленого дерева, що дозволяє створити ексклюзивний дизайн преміум класу, який зробить і на Вас, і на Ваших гостей незабутнє враження.