Настінний живопис в інтер'єрі
21

Настінний живопис в інтер’єрі

Настінний живопис в інтер’єрі від дизайн студії Романа Москаленка – 095 105 42 85

З кожним роком настінний художній живопис набуває все більше затребуваності і популярності в сучасних інтер’єрах додаючи їм вишуканості і відносячи їх в ряд елітних інтер’єрів. Саме настінний живопис стилізуючи доповнює простір, додає фарб в дизайн інтер’єру і є тією самою головною декорацією і акцентом будинку або квартири.

Крім того, він може виступати не тільки як акцент, але і як важлива складова деталей будинку, які в сукупності створюють затишок і красу.

Наші фахівці, в залежності від ваших побажань, стилю інтер’єру і смаків, максимально відобразять бажане на стіні поєднуючи різні види декорування та художнього розпису стін.

Також можливі варіанти поєднання настінного живопису і декоративного інтер’єрного водоспаду. Інтер’єрні ілюзії, коли намальовані гори, дерева, квіти і вода перетворюється в реальність переводячи глядача в розкішний гірський пейзаж незайманої природи.

У своїх роботах ми найчастіше застосовуємо різні види нанесення малюнка:

  • нанесення малюнка мазком поєднуючи переходи технікою лесування. Завдяки цій техніці у вас на стіні буде саме справжній витвір мистецтва з глибокими барвистими квітами.
  • робота аерографом. Завдяки цьому пристрою, у нас є можливість максимально м’яко нанести лінії переходів, що дозволяє зробити малюнок ніжним додаючи розмитості на задньому плану і фокусуючи акценти на основних формах.
  • протяжка тканинами. Цей спосіб дозволяє створити ефект полотна на стіні і певного старіння, що виглядає дуже ефектно і «дорого».
  • тампування. Дуже цікавий спосіб нанесення малюнка, завдяки якому в кінці виходять гарні і незвичайні роботи. Тампування робиться за допомогою губки, трафаретів і штампів.
  • робота краскопультом. Якщо говорити про сучасну техніку фарбування, саме цей пристрій приходить в голову. З його допомогою, можна швидко і рівномірно нанести фарбу, дістатися до найпідступніших і важко доступних кутів, що відразу помітно в результаті – якість роботи безсумнівно краща.
  • розпис по рельєфу. Одна з улюблених і навишуканих в живописному мистецтві технік нанесення малюнка. Тут потрібен не тільки погляд художника, але і скульптора! Перед тим, як нанести фарбу, скульптор завдає об’єм, надає форму виробу, після чого деталізує риси, робить різьблення по рельєфу і після цього наноситься фарба.

Художній настінний живопис

Настінний живопис – це не тільки красиво, це витвір мистецтва який має багато граней і наші художники досконало володіють різними технологіями в його виготовленні!

Таке декоративне панно стане не тільки відмінним доповненням інтер’єру, але і справжнісінькою фотозоною! Наші фахівці розроблять унікальний шедевр для вашого будинку, квартири, ресторану або кафе (художній розпис по стіні). Якщо ви не до кінця знаєте, з чого саме почати, який вибрати стиль або ціноутворення, наші фахівці вас з радістю проконсультують, допоможуть у виборі сюжету при створенні художнього настінного живопису.

Замовляйте настінний живопис у нас! Ми на професійному рівні створимо те, що на перший погляд може здаватися неможливо. Для більш детального ознайомлення з техніками створення настінних панно і художнього настінного живопису переходьте на сайт в розділ – розпис по стіні