Мозаїчні картини
16

Мозаїчні картини

Мозаїчні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка.

Багато фахівців в області інтер’єрного дизайну, які працюють з елітними інтер’єрами, в якості декору досить таки часто застосовують мозаїчні картини та панно з мозаїки. Такий декор більш популярний в країнах Сходу, але на сьогоднішній день він стає все більше затребуваним і на нашому ринку мистецтва, дизайну та архітектури.

Наша дизайн студія приділяє дуже багато уваги незвичайним технікам декорування і створенню різноманітних творів сучасного мистецтва, в різних напрямках декору і декоративних робіт. Одним з таких напрямків є мозаїчні картини.

Технологія для виготовлення таких картин з мозаїки була розроблена нашими художниками і декораторами. Вона має свої особливості і не схожа ні на одну з раніше відомих технік виготовлення мозаїчних картин і панно.

         Особливості технології виготовлення мозаїки

  • Техніка виготовлення мозаїчних картин застосовувана в нашій дизайн студії передбачає поєднання в одній мозаїчній картині або настінному панно, нанесення розпису та мозаїку.
  • Мозаїка викладається щодо сюжету малюнка. При її викладенні ми застосовуємо метод зворотного набору з відносно широким швом між частинками кераміки.
  • Особливо ретельно ми обробляємо шов, для якого застосовуємо потрійне фарбування, при якому фарба не заходить на саму кераміку. Такий процес досить трудомісткий і вимагає від виконавця надзвичайного уваги.
  • Крім фонового кольору на шву який підтримує сюжет малюнка або який – небудь елемент в картині, при необхідності особливо на дрібних ділянках картини які вимагають високої деталізації, ми також застосовуємо розпис.

Переваги таких технік виготовлення мозаїки

Такі мозаїчні картини візуально сприймаються дуже красиво і витончено не дивлячись на те, що там можуть бути використані відносно великі частинки кераміки, і що мозаїка сама по собі сприймається більш грубо по відношенню до розпису або настінного живопису — але не в цьому випадку.

Об’єднавши ці технології в одну, наші мозаїчні картини та панно з мозаїки не просто дуже красиві, вони володіють надзвичайно високою деталізацією елементів навіть у тих випадках, коли картина з мозаїки не дуже велика за розмірами. Який – небудь інший технологією виготовлення картин з мозаїки таких результатів деталізації і гармонійності мозаїчних картин досягти вкрай складно.

Мозаїка леопарди

Розглянемо мозаїчну картину леопарди. Для фонових зображень частки кераміки застосовувалися більшого розміру, а для деталізації забарвлення тварин використовувалися мозаїчні елементи менших розмірів. І вже на самій зіниці ока застосовується більше 4-5 кольорів на одному сантиметрі які прописані пензлем. Що в результаті і робить таку картину витонченою і реалістичною одночасно.

Як правило ми застосовуємо досить широку кольорову гаму, що дозволяє забезпечити плавний перехід кольору, застосовуючи технологію потрійного фарбування шва. Зверніть увагу, що шов теж різного кольору, він теж має різні відтінки і служить як частина мозаїчних елементів, підтримуючи або виділяючи необхідний фон.

Такі мозаїчні картини з упевненістю можна віднести до творів сучасного мистецтва, яке в свою чергу було розроблено саме нашими художниками і декораторами.

Такими технологіями ми можемо створювати мозаїчні картини або настінні панно практично для будь-яких стилів в дизайні інтер’єру. Підбираючи необхідний сюжет і поєднання кольорів тонів.

Якщо Ви хочете красиве і незвичайне мозаїчне панно або картину для декорування свого інтер’єру, Ви можете замовити у нас їх виготовлення і купити картини з мозаїки саме під Ваш дизайн інтер’єру, з урахуванням його стильового напрямку. Більш детальну інформацію про мозаїчні картини виготовлені за нашою технологією, Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці мозаїка