ландшафтный дизайн
07

Кращий ландшафтний дизайн

Кращий ландшафтний дизайн – той, який створений професіоналами

Якщо говорити щодо дачної ділянки в класичному розумінні українця, а також громадян країн пост радянського простору, то саме сюди звозиться все непотрібне барахло, яке займає місце в міській квартирі. Прийшов час забувати про це! Адже на території біля будинку або дачі, можна створити красу, яка дозволить усамітнюватися з природою й прекрасно проводити дні та вечори в колі родини і найближчих друзів.

Чи плануєте Ви придбати земельну ділянку за містом або в його межах? Якщо так, тоді не забувайте, що прибудинкова територія повинна мати презентабельний зовнішній вигляд. Кращий варіант – сучасний ландшафтний дизайн! Наші професіонали створять єдину композицію, яку ніщо не буде псувати, вони знають й розуміють, як зробити так, щоб зручність виглядало красиво.

Особливості

Як правило, ландшафтний дизайн починається зі спілкування клієнта та фахівців, де обговорюються основні побажання замовника, адже переваги у кожного різні: хтось хоче створити кілька декоративних струменів, озер, а когось найбільше цікавить басейн, який рятує в літню спеку. Водойми найчастіше монтують по центру ділянки або навпроти основної будівлі. Навколо них висаджуються вологолюбні рослини, що створюють казкову атмосферу.

Але перш ніж починати міняти зовнішність приватних володінь, потрібно провести реставрацію ділянки. У неї входять: очищення від засохлого листя, трави; звільнення від бур’янів, непотрібних дерев, чагарників; вирівнювання ґрунту, та багато інших обов’язкових заходів.

Після реставрації ділянки, дизайнери можуть приступати до втілення завчасно створеного проекту. Для цього знадобиться час та всі необхідні матеріали. Також варто пам’ятати про те, що доріжки з майданчиками повинні розташовуватися в актуальному місці. Майданчики дозволяють встановити гойдалки, альтанки для відпочинку. А доріжки, вільно між ними пересуватися.

Для ландшафтного дизайну вибираються не тільки ті рослини, які подобаються замовнику, а ті, які зможуть прижитись в тому кліматі, де проходить облаштування території. Якщо ділянка знаходиться на південній стороні, й більшу частину дня її гріють промені сонця, то відмінним варіантом можуть стати «альпійські гірки» (невеликі композиції з розкиданими каменями), що дозволяють перетворити ділянку. Для їх озеленення використовуються багаторічні рослини (карпатські дзвіночки, айстри альпійські, флокс, армерії).

Розмежовують територію спеціальні підпірні стінки з природного каменю. Вони не тільки перетворюють ділянку, і виконують декоративну функцію, а й практичну. Підпірні стінки не допускають виникнення зсувів ґрунту.

Елітний ландшафтний дизайн від кращих професіоналів

У двадцять першому столітті складно знайти людину, яка не знає про те, що таке ландшафтний дизайн. З його допомогою можна до невпізнанності змінити ділянку.

Якщо Вам потрібен ландшафтний дизайн, проекти можна буде вибрати в нас, або замовити ексклюзивний варіант, створений саме для Вас! Адже наші дизайнери мають необхідний досвід й навички, щоб створити сад каменів, посадити чагарники, дерева, професійно облагородити територію . Зайшовши в розділ «портфоліо» можете ознайомитися з типовими проектами, виконаними раніше. Вам не сподобався жоден варіант? Без проблем! Можете замовити ексклюзивний проект, який буде унікальним на сто відсотків. Звертайтесь до наших кваліфікованих менеджерів, вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання!