ландшафтный дизайн
07

Кращий ландшафтний дизайн

Кращий ландшафтний дизайн та благоустрій території в сучасних стилях від дизайн студії Романа Москаленка. Для створення краси біля Вашого заміського будинку чи присадибної ділянки, нашими дизайнерами спочатку розробляється ландшафтний дизайн проект. У процесі його розробки вибирається стиль оформлення ландшафту, уточнюються деталі стосовно декорування ландшафтних композицій, форм архітектури будинку і архітектурних споруд.

Плануєте придбати земельну ділянку за містом або в його межах? Тоді не забувайте, що присадибна територія повинна мати відповідний зовнішній вигляд. Кращий варіант – сучасний ландшафтний дизайн! Саме наші професіонали створять єдину композицію, об’єднуючи в одне ціле дизайн території і дизайн екстер’єру, вони знають і розуміють, як зробити так, щоб функціонал і зручність виглядали красиво.

Особливості

Як правило, ландшафтний дизайн починається з спілкування клієнта і фахівців, обговорюються основні побажання замовника, адже смаки у кожного різні: хтось хоче створити кілька декоративних струмків і озер, а кого-то найбільше цікавить басейн, що рятує в літню спеку. Водойми найчастіше монтують по центру ділянки або навпроти основної будівлі. Навколо них висаджуються вологолюбні рослини, що створюють воістину казкову атмосферу.

Але перш ніж змінювати вигляд приватних володінь, потрібна реставрація ділянки. У неї входять: очищення від засохлого листя, трави; звільнення від бур’янів, непотрібних дерев і чагарників; вирівнювання грунту, і ряд інших обов’язкових заходів.

Після реставрації ділянки, дизайнери можуть приступати до втілення створеного завчасно ландшафтного дизайн проекту. Для цього знадобиться час і всі необхідні матеріали. Також варто пам’ятати про те, що доріжки з майданчиками повинні розташовуватися в актуальному місці з урахуванням зонування, яке є частиною ландшафтного дизайн проекту. Майданчики дозволяють встановити гойдалки, альтанки для відпочинку та інші декоративні споруди.

Для ландшафтного дизайну вибираються не тільки ті рослини, які подобаються замовнику, а й ті, які зможуть прижитися в тому кліматі, де проходить облаштування території. Якщо ділянка знаходиться на південній стороні, і велику частину дня його висвітлюють промені сонця, то відмінним варіантом можуть стати «альпійські гірки» (невеликі композиції з накиданим камінням), що дозволяють перетворити ділянку. Для їх пожвавлення використовуються багаторічні рослини (дзвіночки карпатські, айстри альпійські, флокс, армерії, тощо).

Розмежовують територію спеціальні підпірні стінки які можуть бути як з природного каменю, так і оздоблені більш сучасними матеріалами. Це вже залежить від стилю або стильового напрямку в якому був розроблений ландшафтний дизайн. Вони не тільки перетворюють ділянку, і виконують декоративну функцію, але і практичну. Підпірні стінки не допускають виникнення зсувів ґрунту.

Також однією зі складових для того щоб вийшов стильний і красивий ландшафтний дизайн потрібно розробляти дизайн екстер’єру та дизайн малих архітектурних форм, які вже існують на ділянці. А якщо їх дизайн вже готовий і розроблений, то при створенні форм і композицій це потрібно враховувати таким чином, щоб ландшафтний дизайн та дизайн екстер’єру був одним цілим і вони доповнювали один одного.

Елітний ландшафтний дизайн від кращих профі

У двадцять першому столітті складно знайти людину, яка не знає про те, що таке ландшафтний дизайн. З його допомогою можна до невпізнання змінити ділянку.

Якщо Вам потрібен ландшафтний дизайн, проекти можете вибрати у нас на сайті або замовити ексклюзивний варіант, створений саме для Вас! Наші дизайнери мають необхідний досвід та навички, щоб створити сад каменів, посадити кущі, дерева, здійснити ряд дій з облагороджування території, на самому високому рівні. Зайшовши в розділ «портфоліо» можете ознайомитися з проектами, виконаними раніше. На їх основі Ви можете вибрати стиль в ландшафтному дизайні і що саме Вам подобається найбільше, але один в один ми ніколи не повторюємо і практично завжди розробляємо ландшафтний дизайн так, щоб виходив ексклюзивний дизайн проект, який буде унікальним на сто відсотків. Зв’язуйтеся з нашими кваліфікованими менеджерами, і вони дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять Вас!