06

Літній майданчик ресторану

Літній майданчик ресторану, дизайн літнього майданчика в сучасних стилях від дизайн студії Романа Москаленка. Розробка дизайну літнього майданчика бару або ресторану, це щось середнє між дизайном інтер’єру і ландшафтним дизайном. Не дивлячись, що дизайн літнього майданчика на вулиці, але з технологічної сторони він набагато складніше ніж звичайний ландшафтний дизайн.

Складність розробки літнього майданчика, насиченість форм, елементів декору і текстур приблизно така ж як і в дизайні інтер’єру. А іноді складність розробки дизайну майданчика може бути навіть більше ніж в дизайні інтер’єру, адже, дизайн літньої площадки також включає часткову або повну розробку дизайну екстер’єру та дизайн вхідної групи. З обов’язковою розробкою зонування, урахуванням ергономіки для прохідних і посадочних зон.

         Дизайн літнього майданчика ресторану від дизайн студії Романа Москаленка

  • Коли технологічні аспекти щодо розподілу зон і місць затверджено, ми переходимо до другого етапу розробки дизайн проекту — це ідеї композицій, стилі і стильові напрямки в концепції дизайн проекту. Також при ідейному або стильовому підході до розробки дизайну літнього майданчика ми враховуємо і стильовий напрямок інтер’єру, для того щоб між ними не було різкого контрасту і вони гармонійно поєднувалися між собою.
  • Дизайн оформлення літніх майданчиків можуть бути з прив’язкою до певного стилю, ідеї, або ж назви самого бару чи ресторану. Ландшафтний дизайн в поєднанні з дизайном літнього майданчика найчастіше стає одним цілим. При розробці зонування ми враховуємо прохідні зони, зони відпочинку, ну і звичайно декоративні зони із застосуванням вуличних рослин і ландшафтних елементів декору.
  • Одна з таких зон — це декоративний водоспад з фонтаном. Дизайн водоспаду розроблявся під стиль і концепцію загального оформлення літнього майданчика. Сучасні текстури в поєднанні прямолінійних форм водоспаду і його декоративного освітлення роблять дизайн водоспаду дуже стильним і сучасним.
  • Ще одна не менш важлива зона – це екстер’єрна брендована фотозона. Застосування брендованих фотозон це не просто красиво і дуже стильно, такі фотозони розробляються спеціально для просування бренду, в даному випадку ресторану, з допомогою фотографій та селфі які роблять відвідувачі ресторану (літнього майданчика). Це дуже стильний і ефективний метод піару який не потребує додаткових фінансових вкладень не рахуючи самого дизайну і його впровадження.

Гарний ландшафтний дизайн літнього майданчика ресторану це завжди для клієнта дуже вигідно, адже з його допомогою він отримує додатковий дохід до свого закладу, а для відвідувачів це також дуже приємно і зручно. Адже не завжди хочеться сидіти в приміщенні якщо на вулиці тепло, зручно і свіже повітря, а якщо до цього ще додати красу рослин в ландшафтних композиціях і сам дизайн літнього майданчика, то результат перевершує всі сподівання.

Наша дизайн студія розробляє дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн ну і звичайно дизайн літніх майданчиків в барах та ресторанах. Якщо у Вас є свій ресторан, бар або кафе і Ви хотіли б зробити красиву і зручну літню площадку, ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Більш детальну інформацію про ландшафтний дизайн, дизайн екстер’єру та дизайні літніх майданчиків Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці ландшафтний дизайн.