Ландшафтний дизайн заміського будинку
20

Ландшафтний дизайн заміського будинку

Ландшафтний дизайн заміського будинку від дизайн студії Романа Москаленка. Створювати красиві та креативні ландшафтні дизайн проекти і впроваджувати їх в життя, це один з напрямків у дизайні з яким на професійному рівні працює наша дизайн студія.

Створюючи ландшафтний дизайн двору враховується досить багато різних деталей і нюансів, дотримуючись які нами досягаються якісні результати як з боку функціоналу, так і з боку стилістики та дизайну. Художні і декоративні складові візуального сприйняття архітектури і сам дизайн ділянки, і дизайн території.

         Ландшафтний дизайн будинку – критерії і принципи роботи

  • Створення цілісності композиції, коли розробка форм архітектури і дизайн двору не суперечать один іншому і є єдиним цілим в загальній композиції і ландшафтному дизайні.
  • Ідейні або стильові тематичності, створюючи ландшафтний дизайн будинку ми дотримуємося обраного архітектурного або тематичного стилю і робимо це так, щоб поєднання було як у формах архітектури, так і в самих рослинах, і їх розміщенні на певних ділянках території.
  • Врахування раціональної достатності і простоти або навпаки насичення. Ми не рекомендуємо клієнтам занадто перенасичувати ділянку рослинами особливо в сучасних стилях. Скоріше навпаки, їх відносно невелика кількість допоможе правильно розставити пріоритети на ділянці, виділити та прикрасити необхідні зони.
  • Дотримання і робота з пропорціями, проектуючи ділянку, проводячи благоустрій та дизайн території, необхідно для себе визначити, що важливо для клієнта. Розмір ділянки буде впливати на вибір розмірів того чи іншого ландшафтного елемента (фонтани, водоспади, водойми, скульптури або ландшафтної композиції).
  • Поєднання кольорової гами та її гармонії, щоб зробити стильний ландшафтний дизайн перед будинком, ми грамотно підбираємо кольори, розуміючи які тони добре поєднуються між собою, а які не дуже. Використовуючи різні кольори і відтінки, ми можемо візуально віддалити або наблизити і підкреслити форми рослин і предмети ландшафтної композиції.

Розробивши ландшафтний дизайн подвір’я заміського будинку, після здачі дизайн проекту ми втілюємо його в життя на основі креслень які входять в комплектацію проекту. Підбір і посадка рослин, озеленення і благоустрій території двору приватного будинку ми опрацьовуємо не менш ретельно і скрупульозно ніж виготовлення будь-яких складних елементів декору. Виготовлення багатоярусних клумб, сучасних скульптур, ландшафтних композицій, а також виготовлення декоративних водоспадів, водойм і ландшафтних аква композицій.

Якщо Вам потрібно розробити красивий ландшафтний дизайн заміського будинку, ми будемо раді Вам в цьому допомогти і створити гарний і креативний ландшафтний дизайн. Більш детальну інформацію про створення ландшафтного дизайну, а також стилі в ландшафтному дизайні Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці ландшафтний дизайн.