Ландшафтний дизайн
13

Ландшафтний дизайн в Чернівцях

Ландшафтний дизайн в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія займається розробкою і впровадженням ландшафтних дизайн проектів у місті Чернівці та Чернівецькій області. На ринку ландшафтного дизайну наша студія вже досить давно і за цей період часу ми встигли створити і впровадити в життя досить багато цікавих, стильних і красивих ландшафтних дизайн проектів.

Ландшафтний дизайн Чернівці – посадка рослин, благоустрій та озеленення території ділянки заміського будинку, спорудження багатоярусних клумб і ландшафтних композицій, альпійських гірок, це і багато іншого входить до створення красивих ландшафтних дизайнів якими займаються фахівці нашої дизайн студії.

Це далеко не весь перелік наших можливостей і методів розробки і впровадження ландшафтного дизайну. Адже, крім розробки ландшафтних дизайн проектів ми займаємося і дизайном інтер’єру, також у нас своє виробництво і цілий напрямок у створенні аквадизайну, і ще один цілий напрямок в декоруванні. І якщо дизайн інтер’єру в даному випадку можна пропустити, то, аквадизайн та декорування щільно переплітаються з розробкою ландшафтного дизайну. Ландшафтні скульптури, барельєфні композиції, декоративні водоспади, фонтани та водойми, на виготовленню яких ми спеціалізуємося, відкривають для нас додаткові можливості у створенні красивих і незвичайних ландшафтів, автоматично виводячи такий ландшафтний дизайн на кілька рівнів вище від звичайних дизайн проектів з ландшафтного дизайну.

         Декор в ландшафтному дизайні:

  • Ландшафтні композиції, багатоярусні клумби та альпійські гірки виготовлені під стиль ландшафтного дизайну.
  • Фактурні рельєфні композиції, які в свою чергу можуть бути застосовані як окремий елемент декору, або ж у поєднанні ландшафтних чи аква композицій.
  • Сучасна і класична скульптура, яка може застосовуватися як окремий елемент декору або ж бути центром в ландшафтному дизайні чи аква композиції.
  • Аква композиції які також виготовляються під певний стиль в ландшафтному дизайні (ландшафтні водоспади, фонтани, декоративні річки і озера).

Наші дизайнери і декоратори ще при розробці ландшафтного дизайн проекту враховують всі нюанси і рекомендації з дендрології, щодо посадки рослин і їх приналежності до ґрунтів (кислотність ґрунтів), тіне чи сонцелюбива рослина, зона морозостійкості і приріст рослини за один рік. Всі ці чинники аналізуються і враховуються при створення ландшафтних композицій ще на етапі планування.

Що в свою чергу забезпечує безпеку для того, що рослина нормально приживеться і не загине після її посадки. Або якщо рослина дуже швидко зростає і у неї велика коренева система то вона за рік — два здатна зруйнувати резервуар, у якому знаходиться, наприклад ярусні клумби або невеликий острівець в ландшафтній водоймі де вона посаджена. Враховуючи всі ці складові в посадці рослин та дендрології, в результаті наші фахівці створюють красивий, стильний і функціональний ландшафтний дизайн.

         Основні наші переваги:

  • Наша дизайн студія розробляє ландшафтний дизайн в професійних високоякісних програмах дизайну, відповідна і якість візуалізації таких дизайн проектів. Наш продукт який представлений на ринку Чернівців — ландшафтний дизайн в Чернівцях, кардинально відрізняється в кращу сторону.
  • Крім якісної візуалізації, при створенні ландшафтного дизайн проекту в який як правило входять безліч різноманітних споруд та елементів ландшафтного декору (альтанки, мангали, ворота, дизайн паркану, багатоярусні клумби, лавки, ковані вироби тощо) на всі ці споруди та елементи декору ми даємо додаткові деталізовані креслення для їх виготовлення.
  • Коли, якийсь декор або виріб в ландшафтному дизайні досить складний і клієнт не має найменшого поняття хто таке взагалі зможе зробити, то наші декоратори зможуть виготовити практично будь-який елемент декору або спорудження яке заплановане в ландшафтному дизайн проекті. Для наших декораторів немає нічого неможливого, що ми не в змозі виготовити.
  • Крім елементів ландшафтного декору та споруд малих архітектурних форм, наші фахівці мають дуже високий рівень у створенні ландшафтного аквадизайну. Це декоративні ландшафтні водоспади, фонтани та водойми, які в свою чергу виготовляються в певних стилях з прив’язкою до ландшафтного дизайн проекту.
  • Ну і звичайно, дизайн екстер’єру та ексклюзивне освітлення фасаду і малих архітектурних форм яке розроблене за нашою технологією і не має аналогів. Мова йде не про приховане, а саме про розсіяне вертикальне освітлення, яке ми застосовуємо для декорування екстер’єру фасаду і ландшафтного дизайну.

Поєднуючи всі ці складові в одне ціле ми створюємо дуже стильні і красиві ландшафтні дизайн проекти і робимо їх впровадження. Розробляючи ландшафтний дизайн в Чернівцях, ми в будь-якому випадку враховуємо побажання клієнта і вже під його побажання та пріоритети застосовуємо наші знання. Крім того, ми пропонуємо кілька комплектацій ландшафтного дизайн проекту. Такі методи дають можливість працювати як з елітними ландшафтами, коли розробляється ландшафтний дизайн преміум класу. Так і з більш бюджетними проектами, коли розробляється не все територія, а лише певна її частина, наприклад перед входом в будинок або будь-яка інша частина території яку потрібно облагородити і зробити красивою.

Ми можемо і вміємо дуже багато, а вже Вам вибирати який рівень та яка комплектація ландшафтного дизайн проекту підходить саме Вам, і якщо Вам потрібен стильний та красивий ландшафтний дизайн, тоді ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Більш детальна інформація про різновиди наших послуг в ландшафтному дизайні можна побачити у нас на сайті в рубриці ландшафтний дизайн.