Дизайн екстер'єру
14

Ландшафтний дизайн та озеленення

Дизайн студія Романа Москаленка пропонує своїм клієнтам весь спектр послуг в області ландшафтного дизайну. В якості основних композиційних елементів ландшафтного дизайну ми застосовуємо робочий простір передбачуваного об’єкта з його природним рельєфом, рослинністю, спорудами, водоймами, доповнюючи вже створену природою красу і рельєф. Ми розробляємо ландшафтний дизайн і створюємо для Вас унікальні композиції у певному стилі, гармонійно поєднуючи озеленення ділянки двору і вже існуючі форми архітектури.

Для нас особисті смаки і переваги клієнта завжди на першому місці, наші фахівці готові виконати ландшафтний дизайн проект будь-якої складності – вони виїжджають на місце, проводять всі необхідні вимірювання і після цього приступають до виконання завдання. За бажанням замовника ми можемо розробити проект окремої зони або частини ділянки. Якщо існуюча архітектура повністю не готова, то ми можемо розробити сучасний дизайн фасаду будівель і дизайн екстер’єру.

Наші фахівці готові надати весь спектр послуг, починаючи від розробки концепції проекту до його повної реалізації. Як правило, на початковому етапі ми пропонуємо замовнику візуалізацію та благоустрій території проект. Використовуючи технології комп’ютерного 3D моделювання, ми створюємо реалістичне зображення майбутньої композиції, яке дозволить в деталях вивчити пропонований об’єкт з різних ракурсів.

Використовувані нами технології дуже реалістичної візуалізації дозволять Вам побачити, як у загальній композиції на тлі Вашого будинку виглядатимуть квіти на клумбі, дадуть повне уявлення про зпроектованні композиції, дизайн доріжок, альтанок, водойм, світильників і світлових інсталяцій. Таке моделювання зазвичай допомагає уникнути помилок, адже набагато легше вивчити і змоделювати всі деталі на комп’ютері, ніж вносити зміни в процесі будівництва і впровадженні проекту.

При створенні ландшафтного дизайн проекту ми також розробляємо дизайн малих архітектурних форм, до яких сміливо можна віднести альтанки, стилізовані мангали, ярусні ландшафтні композиції, колодязі. Використовуючи технології комп’ютерного моделювання, ми розробляємо конструкції воріт, гойдалок, парканів. Такий підхід дозволяє в деталях побачити дизайн та отримати комплект креслень для реалізації розроблених конструкцій.

Після узгодження всіх деталей і затвердження проекту ми надаємо нашим клієнтам повний пакет технічної документації. На основі цих креслень далі і проходить озеленення подвір’я приватного будинку і всі процеси впровадження ландшафтного дизайн проекту.

У нашому портфоліо є різноманітні проекти з розробкою ландшафтного дизайну в різних стилях і стильових напрямках. У ландшафтному дизайні, як і в архітектурі, і в дизайні екстер’єру, ми добиваємося гармонії стильового напрямку об’єкта і запропонованих нами композицій, форм, ліній, текстур, поєднуючи їх в одне ціле, під назвою – ландшафтний дизайн проект.

Звертаючись до нас – Ви отримуєте більше, ніж просто звичайний ландшафтний дизайн, наша дизайн-студія на основі наявних знань і досвіду, втілює Ваші неабиякі бажання і мрії в реальність.