Интерьер в стиле арт нуво
26

Інтер’єр у стилі арт нуво

Інтер’єр в стилі арт нуво (модерн) від дизайн студії Романа Москаленка. Стиль арт нуво вважається відносно молодим стилем в дизайні та архітектурі. Його характерні риси-це плавні і м’які форми та лінії із застосуванням рослинності та красивих, витончених жіночих образів, форм і силуетів. Також цьому стилю притаманне використання вітражу з яскравим і барвистим введенням кольору, застосування різноманітних настінних панно що поєднують в собі барельєф і ліпний декор в одній композиції з монотонним або кольоровий настінним живописом.

У наш час стиль арт нуво також досить популярний і такі оформлення як правило відносяться до елітного дизайну інтер’єру преміум класу, не залежно чи це дизайн великого приватного будинку або дизайн квартири в стилі арт нуво (модерн).

Через деякий час від зародження стилю арт нуво в дизайні та архітектурі проходили різноманітні процеси еволюції і змін. Розвивалися технології які пов’язані з елементами декору, освітленням і різноманітною апаратурою, що застосовується в дизайні інтер’єру. Всі ці процеси привели до вдосконалення стилю і його еклектичності.

         Арт нуво – еклектика стильових напрямків

  • Еклектика стильових напрямків в останній час все більш впевнено входить в архітектурні стилі, змішуючи кардинально різні елементи декору та стильові напрями. Бувають випадки коли початківці дизайнери нехтуючи загальними поняттями композиції починають з’єднувати і змішувати все підряд часто доводячи еклектику до кітчу, чим можуть візуально погіршувати цей стильовий напрямок.
  • У випадках коли над створенням інтер’єрів в стилі арт нуво працюють фахівці, які розуміють як працюють форми, лінії і текстури, створюючи гармонійну еклектику на основі арт нуво. Від цього стиль арт нуво стає ще більш красивим і багатогранним поєднуючи в собі основні критерії стилю з сучасним декором, освітленням, текстурами і апаратурою. В результаті чого стиль арт нуво набуває новий образ ще більш вишуканий і красивий.

Фахівці нашої дизайн студії з легкістю розробляють дизайн інтер’єру в абсолютно різних стилях, але саме стиль арт нуво як у чистому вигляді, так і його еклектика з сучасними стилями для нас є одним з найбільш улюблених стильових напрямів в дизайні інтер’єру. Таке дизайн оформлення автоматично на кілька рівнів вище звичайного дизайну інтер’єру і його з упевненістю можна віднести до елітного дизайну, і елітних інтер’єрів преміум класу.

Ексклюзивний декор і предметний дизайн в стилі арт нуво

Крім розробки дизайну і роботи з дизайн проектами, наша дизайн студія займається ще двома напрямками які ми досить часто поєднуємо в дизайні інтер’єру. Це предметний дизайн – виготовлення ексклюзивного декору і творів сучасного мистецтва, і аква дизайн – виготовлення бульбашкових колон і водоспадів по склу під стиль в дизайні інтер’єру.

Створюючи дизайн інтер’єру в стилі арт нуво (модерн), ми розробили настінну аква композицію яка включає в себе художню живопис по рельєфу і декоративний водоспад по склу з павичами. Крім м’якості і плавності форм зовнішнього периметру композиції, декоративний водоспад по склу поєднує в собі барвисті і плавні форми павича і динаміку руху води, яка в сою чергу робить цю композицію по справжньому живою і дуже привабливою.

Якщо Вас зацікавив даний стильовий напрямок в дизайні і Ви хочете для себе розробити дизайн інтер’єру в стилі арт нуво, ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Більше інформації про інтер’єри в цьому стильовому напрямку можна побачити у нас на сайті в рубриці дизайн вітальні в якій певна частина інтер’єрів також відноситься до стилю арт нуво.