Художній розпис стін
20

Художній розпис стін

Художній розпис стін від дизайн студії Романа Москаленка. Різновидів настінного живопису та розпису стін, які застосовуються художниками і декораторами нашої дизайн студії, досить багато. Як правило, при виготовленні настінних панно в яких застосовується розпис стін ми використовуємо не одну, а відразу декілька технік його нанесення і декорування.

         Художній розпис по стіні – технологічні особливості

  • Крім різновидів технік нанесення художнього розпису по стіні, також важливе значення має, чи буде цей розпис опрацьовуватись лише фарбами, чи можливе поєднання інших технік декорування, таких як: розпис по барельєфу або поєднання розпису стін з мозаїкою, інкрустацією камінням чи кристалами.
  • Створюючи настінні панно в більшості випадків коли ми застосовуємо художній розпис по стіні, фахівці нашої дизайн студії поєднують в одному панно відразу кілька технік для його створення. Це нанесення малюнка мазком і робота технікою лесирування, робота аерографом і протяжка тканинами, тампування та робота фарбопультом. Поєднуючи в одній композиції всі ці техніки настінного живопису в результаті виходить дуже красиве панно з високими художніми характеристиками.
  • Крім роботи фарбами, одна з найбільш улюблених нами технік настінного живопису — це розпис по рельєфу. Коли спочатку скульптор завдає об’єм і створює форми малюнка. Після чого деталізує основні його елементи за допомогою багатошарового нанесення рельєфу, його деталізації та різьби по рельєфу, і вже потім фарбами задає колір, і опрацьовує додаткову деталізацію зображення.

Художній розпис стін має дуже велику популярність і затребуваність, причому в різних інтер’єрах, з абсолютно різними стилями дизайну та архітектури. Це можуть бути як елітні інтер’єри в класичних стилях, так і сучасні інтер’єри приватних будинків, квартир або офісів.

Настінний живопис і навіть дуже красивий розпис стін, іноді застосовується як доповнення до дизайну інтер’єру, для того щоб підкреслити в ньому стильовий напрямок. Хоча, найчастіше він застосовується як основний елемент декору і центр інтер’єрної композиції, фокусуючи на собі увагу і будучи основною родзинкою дизайну інтер’єру.

Якщо Ви хочете стильно і красиво прикрасити свій інтер’єр за допомогою настінного живопису та розпису стін, але не знаєте з чого почати, і який саме малюнок або сюжет Вам підійде більше. Звернувшись до фахівців нашої дизайн студії, ми проконсультуємо Вас щодо цін, різновидів технік нанесення і стилів, допоможемо підібрати необхідний малюнок або сюжет на основі якого і буде створюватися настінне панно з урахуванням Ваших побажань і стилю в дизайні інтер’єру.

Більш детальну інформацію про різновиди настінного живопису різними техніками і для абсолютно різних інтер’єрів як за функціональним призначенням, так і за стилем в дизайні інтер’єру можна побачити у нас на сайті в рубриці розпис по стіні.