Елітний дизайн квартир
26

Елітний дизайн квартир

Елітний дизайн квартир – сучасні інтер’єри квартир преміум класу від дизайн студії Романа Москаленко. Поняття елітні інтер’єри в більшій частині раніше застосовувалося до класичних стилів в інтер’єрі. Насправді до рівня елітного дизайну інтер’єру його відносять певні складові в підходах до розробки дизайн проекту і його впровадження, а не сам стиль дизайну інтер’єру.

Ексклюзивний підхід до розробки стильних інтер’єрних композицій, застосування творів сучасного або класичного мистецтва ручної роботи. Саме індивідуальність і ексклюзивність у створенні дизайну в поєднанні з якісною і високохудожньою роботою декораторів, відокремлюють елітний дизайн інтер’єру від звичайних дизайн оформлень або звичайного ремонту.

         Елітні квартири

  • Створюючи дизайн інтер’єру, елітні квартири, найчастіше ми розробляємо в сучасних стилях. Такий дизайн як правило досить динамічний, яскравий і дуже стильний. Складні і незвичайні композиції включають в себе різні техніки декорування і твори сучасного мистецтва які виготовляють наші фахівці.
  • Одна з явних наших переваг є знання і великий досвід роботи в напрямку декорування. Ми займаємося виготовленням таких творів мистецтва та інтер’єрного декору як, сучасна скульптура, мозаїчні панно з дзеркал ручної роботи, обвуглене дерево, барельєфні композиції, настінний живопис, водоспади по склу та інтер’єрні бульбашкові колони.
  • Всі ці елементи декору і напрямки в декоруванні, і різновидах дизайну ми розробляємо в одному варіанті або ексклюзивній лімітованій серії, що надалі і робить зі звичайного інтер’єру, стильний і елітний дизайн квартири.

Поєднання різних і незвичайних технік декорування завжди виділяють такі інтер’єри із загальної кількості дизайн оформлень. Ексклюзивність дизайну в гармонійному поєднанні стилю з динамікою форм і текстур ще більше підкреслюють їх індивідуальність, і високохудожній стиль майстра.

Елітний сучасний дизайн

Різновиди сучасних стилів коли наш персонал розробляє елітний сучасний дизайн інтер’єру, ми застосовуємо відразу кілька. Такі інтер’єри на перший погляд можуть кардинально відрізнятися один від іншого в стильовому напрямку і саме якість та ексклюзивність об’єднує їх відносячи до статусу елітних інтер’єрів.

Наші фахівці з легкістю працюють з різними стильовими напрямками, ми пропонуємо тільки якісний продукт як в створенні дизайн проекту та його впровадженні, так і в створенні унікального декору для інтер’єру та творів сучасного мистецтва для застосування в елітних інтер’єрах. Додаткову інформацію про різновиди дизайну і декору можна побачити у нас на сайті – дизайн інтер’єру.