Дизайн преміум класу
28
צ

Елітний дизайн інтер’єру

Елітний дизайн інтер’єру від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи в сфері дизайну та виготовлення ексклюзивного декору, один з наших напрямків на якому ми спеціалізуємося – це розробка ексклюзивних і елітних інтер’єрів преміум класу.

Елітні інтер’єри не завжди мають на увазі тільки класичні стильові напрямки в дизайні інтер’єру. Роботи стильних і ексклюзивних інтер’єрів які відносяться до елітного дизайну у нас можна побачити і в сучасних стилях, а також у такому стильовому напрямку як арт-нуво. Це можуть бути інтер’єри в чистому стилі арт – нуво або ж еклектика між сучасною класикою і стилем арт-нуво (модерн). Такий інтер’єр завжди сприймається дуже стильно і вишукано.

Елітний дизайн інтер’єру який розробляють фахівці нашої дизайн студії просто так, сам по собі, не виходить. Для його створення крім загальноприйнятих знань стилістики, ергономіки і дизайну, потрібні більш поглиблені знання інтер’єрної композиції. А також застосування різноманітного унікального декору, його поєднання з різними стильовими напрямками, знання його художніх, декоративних та технологічних характеристик.

Практично у всіх випадках коли мова йде про елітний дизайн, це означає що в такому інтер’єрі застосовуються індивідуальні композиції і елементи декору які унікальні і не мають аналогів. Елементи декору, меблів, освітлення і головне – це ексклюзивні інтер’єрні композиції, а не «штамповки» які можна придбати в будь-якому супермаркеті або салоні.

Саме критерій індивідуальності та ексклюзивності декору в поєднанні з якістю і гармонійно розробленими декоративними інтер’єрними композиціями відрізняють елітний дизайн інтер’єру від звичайного дизайну. Такий дизайн інтер’єру завжди на кілька рівнів вище звичайного дизайну. Також потрібно розуміти, що при впровадженні в життя таких інтер’єрів можуть виникати певні труднощі, і для того щоб якісно реалізувати елітний дизайн проект інтер’єру, потрібно дотримуватися підходів та методів його впровадження в життя.

Основна складова для якісного впровадження елітних дизайн проектів — це авторський нагляд при його впровадженні. Як правило такі дизайн проекти включають в себе складні і унікальні елементи декору або інтер’єрні композиції і якщо впровадження проходить без прямої або віддаленої присутності дизайнера і авторського нагляду, то як правило, клієнт разом з виконробом з дизайну інтер’єру преміум класу, дуже швидко роблять дизайн інтер’єру нижче середнього рівня.

Наша дизайн студія розробила декілька варіантів впровадження елітних дизайн проектів преміум класу. В результаті чого ми можемо проводити впровадження елітних інтер’єрів в Чернівцях та Чернівецькій області, а також за її межами по всій Україні і за кордоном. Але в будь-якому випадку обов’язковою складовою для якісного впровадження таких інтер’єрів є авторський нагляд. В одному з варіантів – це дистанційна робота по узгодженню та авторському нагляду, з постачанням та виготовленням основних елементів декору. У другому варіанті — це робота за місці і авторський нагляд з реальною присутністю на об’єкті, та дотриманням всіх креслень і відповідної документації при впровадженні дизайн проекту.

Якщо Ви хочете стильний і елітний дизайн інтер’єру преміум класу, з унікальним декором та індивідуальними інтер’єрними композиціями, ми готові для Вас його розробити. Для нас не має особливого значення, в яких саме стилях потрібно розробити дизайн проект, ми легко працюємо як в класичних, так і сучасних стильових напрямках дизайні інтер’єру. Ми гарантуємо якісну розробку та впровадження елітного дизайн проекту з ексклюзивними елементами декору які виділять саме Ваш інтер’єр з безлічі інших.