Ексклюзивний аквадизайн
26
Ӧ

Ексклюзивний аквадизайн

Дизайн студія Романа Москаленка займає в Україні лідируючі позиції по створенню ексклюзивного аквадизайну. Її фахівці розробляють дизайн житлових і громадських просторів, займаються ландшафтним проектуванням, а також знамениті своїми скульптурами. Інноваційні розробки Романа дозволяють застосовувати унікальні техніки, завдяки яким з’являються абсолютно неймовірні предмети декору інтер’єру та ландшафту.

В арсеналі студії величезна кількість прийомів і технік декорування, завдяки яким ваш простір без особливих конструктивних змін можна змінити до невпізнання. Основна відмінність дизайн студії Романа Москаленка від більшості інших студій, полягає в тому, що вони акцентують увагу на багатогранності і розробці ексклюзивного дизайну або декору, не прив’язуючись до певного тренду або тільки до одного стилю чи стильового напрямку.

Такі підходи до розробки дизайну або виготовлення декору непідвладні часу. Провідні бренди індустрії дизайну, що працюють серійно, як мінімум раз у рік оновлюють свій асортимент, а найчастіше взагалі кардинально змінюють, автоматично змінюючи тенденції і тренди в дизайні інтер’єру. І якщо їх асортимент застосовувати вибірково – то все нормально, але якщо їх сліпо копіювати, то поки вам розроблять дизайн – пройде час, поки зроблять його впровадження – пройде ще час, і те, що було «круто» і в тренді, в більшості випадків стане вже неактуально.

Ексклюзивний аквадизайн, декор і аквавироби не потрапляють під загальноприйнятий вплив трендів і тенденцій. Ексклюзив – завжди на два-три рівня вище звичайного дизайну або декору.

Водоспади по склу, повітряно-бульбашкові колони і колонади, аквасистемы і аквакомпозиции, які фахівці дизайн-студії Романа Москаленка розробляють у самому різноманітному декорі. Як у класичних варіантах, так і з застосуванням сучасних технологій, часто поєднуючи різні, а іноді кардинально різні техніки декорування в одну аквакомпозицию. Красивий і стильний приклад такого аквадизайну – це коли повітряно бульбашкові колони в інтер’єрі і аквакомпозіція з бульбашковими колонами де основним елементом декору і центром композиції є скульптура дівчини виготовлена техніками лайфкастинг.

Лайфкастинг – дуже красивий, сексуальний і трохи незвичайний спосіб виготовлення скульптур. Оголене тіло людини заливається спеціальним розчином, який згодом повторює його форму тіла. У результаті виходить тривимірна модель тіла, його «зліпок». Далі виріб металізується і встановлюється в аквакомпозицию.

Не менш цікаві й сучасні абстрактні композиції з водно бульбашкових колон. Завдяки незвичайному поєднанню контрастних форм і текстур вони виглядають дуже красиво і стильно. Рвані форми в стилі лофт в поєднанні з текстурами золота, срібла і чорного хрому з стильових напрямків ампір і хай-тек утворюють щось дуже гарне, загадкове і незвичайне. Шматки бетону та арматури, як і інші форми, металізовані справжнім сріблом, поверх якого нанесено декоративне золото і чорний хром.

Коли бульбашки повітря піднімаються вгору, блиск і дзеркальна глибина відображення, властива справжньому металу, оживляють аквакомпозіцію. Відображення в формах акваколонн оживає, відблискує, переливаючись і граючи при щонайменшій зміні кута огляду. Таке поєднання форм і текстур не прив’язує даний виріб до якогось певного стилю, що в свою чергу дає можливість застосування композиції з бульбашковими колонами в досить різних стильових напрямках при дизайн оформленні інтер’єру.

Унікальні аквакомпозіціі від дизайн-студії Романа Москаленка непідвладні часу! Звернувшись до її фахівців ви переконаєтеся, що вони здатні створювати унікальні речі, які ви більше ніде не зможете ні побачити ні замовити.