Дизайн вітальні в чорно-білому
23
Ӧ

Дизайн вітальні

Дизайн вітальної кімнати. Незалежно, будь то вітальня кімната в заміському будинку, або ж вітальня в невеликій квартирі, вона в будь-якому випадку відіграє важливу роль в житті господарів і є їх візитною карткою. У вітальні ми приймаємо гостей, відпочиваємо після роботи, проводимо спільний час та дозвілля. Саме у вітальній кімнаті складається перше враження про будинок в цілому, і його власників. Тому до дизайну інтер’єру вітальні потрібно поставитися з максимальною уважністю і відповідальністю.

Дизайн вітальні насамперед залежить від особистих смаків, уподобань і побажань замовника. Вітальня може бути більше схожа на приймальну в серйозній фірмі, або ж навпаки – на затишний інтер’єр із зоною відпочинку і домашнім кінотеатром. Вітальню можна зробити в різних стилях: хай-тек, фьюжн, лофт, модерн, скандинавський, чи завжди актуальна класика, можна і в «сучасній обробці». Все по Вашому смаку. Розробляючи дизайн залу вітальні нашим фахівцям дуже важливо створити естетичний комфорт для Вас і членів Вашої сім’ї.

Створюючи дизайн інтер’єру залу важливі всі його складові. Неважливих деталей бути не може. Функціональність, стиль, форми, колір, освітлення, декор, його образ – все повинно поєднуватися і бути гармонійним.

На сьогоднішній день дизайн інтер’єру в сучасних стилях не має меж. Йдуть тенденції на відхід від чистих стилів у бік еклектики і поєднання різних стильових напрямків. Це дає волю фантазії для фахівця, і створює певні труднощі в поєднанні різноформатних деталей, якщо компонуванням інтер’єрних композицій займається не фахівець.

Таке комбінування стилів є досить актуальним на даний період часу, і такі тенденції тільки посилюються, в результаті чого подібні інтер’єри можуть виглядати дуже стильно і в той же час унікально! Це може бути як аристократизм і витонченість в класичних стильових напрямках, так і прогресивність сучасних стилів. Наші дизайнери готові втілювати найсміливіші Ваші побажання.

Поєднання геометричних форм і ліній на стінах, глянцеві і одночасно матові і рвані фактури на стелях, масивні люстри в одній композиції з тонкими і витонченими лініями додаткового освітлення, контраст колірних поєднань, художнє зображення і стилізація оголеної жіночої або чоловічої фігури – розробляючи дизайн проект вітальні і застосовуючи такі методи і техніки декорування ми зробимо Ваш інтер’єр стильним, красивим і неповторним!

У дизайні інтер’єру вітальні формат меблів, кольорова гамма, деталі, вибір оздоблювальних матеріалів – ми враховуємо все – для створення шедевра у Вашій квартирі або будинку. Дизайн інтер’єру у класичних і сучасних стилях завжди буде виглядати не тільки красиво і актуально, але ще й практично. Наші дизайнери працюють за індивідуальними критеріями в будь- яких стильових напрямках, створюючи красиві, стильні і неповторні ідеї та інтер’єри.