Чорно-біла ванна
02

Дизайн ванної кімнати Чернівці

Дизайн ванної кімнати Чернівці – дизайн ванної кімнати для шикарних великих інтер’єрів приватних будинків і сучасний дизайн невеликої ванної кімнати в квартирі від дизайн студії Романа Москаленко.

Специфіка створення дизайну у ванній кімнаті може частково змінюватись залежно від площі приміщення і стилю в якому буде спроектований дизайн ванної кімнати. Ми працюємо з різними інтер’єрами ванних кімнат і в кожному окремому випадку дизайн ванної має як загальні показники так і відрізняючі фактори індивідуальності в декорі та функціональній частині.

        Дизайн інтер’єру ванної в Чернівцях

  • Розробляючи інтер’єри ванних кімнат ми робимо їх максимально зручними в обслуговуванні і красивими одночасно. Функціональна сторона в даному випадку має також велике значення і за вишуканістю та екстравагантністю стилю ванної кімнати, десь там, захована її функціональна частина яка і робить такий інтер’єр максимально комфортним.
  • Сучасні технології в декоруванні ванних команат ми періодично змішуємо з ручною роботою декораторів, це дає можливість впроваджуючи дизайн проект ванної зробити його сучасним і ексклюзивним одночасно. Екстравагантність композицій і декору в ванній кімнаті, як правило ми підтримуємо стильовим напрямком в інтер’єрі ванної.

Замовити дизайн проект ванної в Чернівцях

Особливості ванних кімнат і їх специфіка створення дизайн проекту. Застосування додаткової апаратури яка в заміських будинках встановлюється в котельнях, при розробці невеликих ванних кімнат в квартирі займає простір і потребує детальнішого зонування інтер’єру.

Йдеться про пральну машинку, бойлер, газову колонку і т. д.. Перед розробкою зонування ми уточнюємо щодо бажаної апаратури і можливості її прихованого монтажу та декорування в меблях в тих випадках коли мова йде про дизайн ванною в квартирі. А в заміському будинку більшу частину такої апаратури ми рекомендуємо встановлювати не в ванних кімнатах, а в котельні.

Такі підходи до дизайну ванної кімнати дають можливість зробити її більш естетичною та менш завантаженою, акцентувавши увагу на дизайні і красі самого інтер’єру. Різновиди текстур застосовуваних у ванній кімнаті також мають важливе значення. Якщо основну вимогу дотримано, це їхня підвищена вологостійкість, тоді для фантазій в інтер’єрних композиціях обмежень немає.

Крім звичайних стандартних підходів і застосування кераміки, розробляючи інтер’єр ванної ми застосовуємо і більш екстравагантні текстури, оздоблювальні матеріали та елементи декору. Настінний барельєф, скульптура, дзеркальна лазерна різка – це і багато іншого ми застосовуємо створюючи стильний і неповторний інтер’єр ванної кімнати.