20

Дизайн спальні в стилі лофт

Стильний інтер’єр спальної кімнати в стилі лофт від дизайн студії Романа Москаленка.

Застосування стилю лофт в спальній кімнаті як правило асоціюється і формується на таких факторах як брутальність і навіть певна неохайність. У нашому ж випадку ми стилізували цю брутальність до такої міри, що вона з брутальності переходить в вишуканість. Ми поєднали те, що на перший погляд може здаватися взагалі поєднати не можливо. І зробили це так, що такий дизайн спальні сприймається не тільки дуже сучасно, він взагалі випереджає час створюючи нові, ще не існуючі тренди в дизайні інтер’єру.

Спальня в стилі лофт

Дизайн інтер’єру спальні в стилі лофт – це не завжди тільки бетон і цегла, хоча, і ці матеріали ми також застосовуємо в роботі зі стилем лофт. Тут швидше питання не в тому з якими текстурами або матеріалами ми працюємо створюючи подібні інтер’єри, а в тому, як ми це робимо. Гармонійне поєднання кольору і півтонів з активними та контрастними текстурами створює сприйняття вишуканості і надсучасності навіть в такому стильовому напрямку як лофт. Те, що на перший погляд має сприйматися старим або як мінімум зістареним, в нашому випадку сприймається сучасним.

Інтер’єр спальні лофт

Основна складова для інтер’єру спальної кімнати, щоб такий дизайн можна було віднести до сучасних елітним інтер’єрів – це його індивідуальність. Обвуглене дерево і бетон за узголів’ям спальні доповнюються абстрактним декоративним панно. Особливу увагу в такому інтер’єрі займають настінні покриття. В даному випадку це не звичайні декоративні штукатурки, а художнє панно.

У багатьох сучасних інтер’єрах вже застосовували щось подібне, але у вигляді скель. Час йде і дизайн звичайних скель уже трохи застарів, у випадках якщо його застосовувати, то його потрібно обігравати. У нашому інтер’єрі спальні розроблялися і застосовувалися текстури яких раніше не було, для нас набагато цікавіше створювати нові тенденції, ніж повторювати вже існуючі.

Фахівці нашої студії створюючи дизайн інтер’єру спальних кімнат працюють в різних стилях. Замовляйте у нас дизайн спальної кімнати і Ви отримаєте стильний дизайн спальної незалежно від стилю виконання. Проаналізувати інтер’єри спальних кімнат і вибрати для себе найбільш підходящий, Ви зможете в розділі – дизайн спальні