Дизайн ресторану
13

Дизайн ресторану Чернівці

Дизайн ресторану Чернівці. Замовити дизайн ресторану, бару, кафе та інших об’єктів HoReCa в Чернівцях та Чернівецькій області від дизайн студії Романа Москаленка.

Сучасний дизайн ресторану в ексклюзивному його виконанні, може також поділяється на різновиди сучасних стильових напрямів в дизайні інтер’єру. Переваги до яких, вибирає клієнт на етапі узгодження та розробки концепції дизайну інтер’єру.

Однією з важливих складових такого дизайн проекту є правильно виконане зонування з поділом на зони активного і пасивного відпочинку і урахуванням прохідних зон для клієнтів та обслуговуючого персоналу. Правильне розташування таких зон забезпечить помірне скупчення людей на обмеженій території і їх комфортне перебування в ресторані.

         Ексклюзивний інтер’єр ресторану

  • Ексклюзивність інтер’єрних композицій, меблів і елементів інтер’єрного декору запропонованих нашою дизайн студією, дає можливість не підлаштовуватися під ті чи інші зміни моди або тенденцій в дизайні. Ексклюзивний дизайн ресторану або бару не потребує додаткового коригування або доопрацювань через певний період часу, такий дизайн не старіє і йому не потрібно підлаштовуватися під нові тренди.
  • І тут можна сказати навіть від зворотного, бажано, щоб сам клієнт не вносив яких-небудь змін через певний проміжок часу, особливо без погодження з дизайнером, інакше з якісного дизайну преміум класу він легко може зробити не особливо зрозумілий дизайн інтер’єру зі зміною фокусування і візуальним погіршенням інтер’єрних композицій.
  • Швидкоплинність моди грає дуже злий жарт з тими хто за нею ганяється і до кінця не розуміє особливостей і тонкощів в дизайні, архітектурі та сучасному мистецтві. Поки Вам розроблять дизайн ресторану і зроблять його впровадження, тенденції та стильові напрямки застаріють та на момент відкриття ресторану воно все буде вже не актуально.
  • Замовляючи дизайн ресторану або бару в нашій дизайн студії у Вас є 100% гарантія на те, що Ваш ресторан буде сприйматися стильно і сучасно довгі роки. Ексклюзивний декор, унікальні текстури та індивідуальні підходи до розробки інтер’єрних композицій, як результат — завжди стильний і вишуканий дизайн ресторану.

Професійні художники, скульптора і декоратори є одним з найбільш значущих факторів нашої дизайн студії. Все те, що в змозі придумати наші дизайнери, можуть з легкістю втілити в життя наші декоратори. Таких факторів коли в одній дизайн студії одночасно працюють різні напрямки по дизайну і декорування, дуже мало, не те щоб в Чернівцях, а навіть по Києву, Львову та інших великих містах нашої країни.

Ми з радістю розробимо для Вас яскравий і стильний дизайн інтер’єру, який одночасно буде вишуканим і ексклюзивним. Також ми легкістю і без особливих зусиль виготовимо будь-які, навіть найскладніші і незвичайні елементи декору і зробимо впровадження дизайн проекту ресторану не залежно від його складності і стильових напрямків в дизайні інтер’єру.