Дизайн проект будинку
05

Дизайн проект будинку

Дизайн проект будинку від дизайн студії романа Москаленка. Наша дизайн студія розробляє елітні інтер’єри приватних будинків та квартир як в сучасних, так і класичних стилях. Працювати з інтер’єрами великих заміських будинків трохи цікавіше ніж розробляти дизайн квартир, за рахунок більшої площі і додаткових можливостей більш ефектно подати стильовий напрямок в дизайні інтер’єру.

Розробку дизайн проекту будинку ми починаємо з зонування інтер’єру, яке в свою чергу відштовхується від площі тієї чи іншої кімнати, її призначення, попередніх побажань щодо меблів і передбачуваної апаратури для інтер’єру та особистих смаків клієнта.

Обґрунтовуючись на ці фактори, ми розробляємо зонування інтер’єру максимально зручним і функціональним. Стилі та стильові напрямки обговорюються ще раніше, але робота зі стилями і розробкою інтер’єрних композицій відбувається після розробки і завірення зонування інтер’єру.

         Проект будинку

           декорування інтер’єру

  • Одною з явних переваг нашої дизайн-студії є те, що крім стильної і якісної розробки дизайн-проектів, ми також займаємося виготовленням ексклюзивного декору і творів сучасного мистецтва. Що в свою чергу дає можливість якісної комплектації ексклюзивним декором, виготовлення інтер’єрних композицій і декорування інтер’єру будинку.
  • Твори сучасного мистецтва та предметного дизайну, які ми виготовляємо, не мають вузької приналежності тільки в одному стильовому напрямку. Наші художники, скульптори і декоратори працюють унікальними технологіями в абсолютно різних стилях, акцентуючи увагу на унікальності та ексклюзиві. Такі методи дають можливість якісного декорування інтер’єру в абсолютно різних стилях.

Дизайн проект будинку — це дуже цікава і захоплююча робота з ідеями, стилями і кресленнями. Але не менш захоплюючі сприйняття виходять не тільки при розробці дизайн проекту, але і при його впровадженні.

Якісний дизайн проект будинку вважається тільки в тому випадку, коли впроваджений дизайн інтер’єру максимально ідентичний дизайн проекту і в ньому мінімальна кількість поправок та змін. Які в більшості випадків відбуваються через те, що не завжди виконавці або декоратори можуть впровадити те, що придумали дизайнери.

В нашому випадку це взагалі не є проблемою, так, як, рівень професіоналізму та досвід роботи наших декораторів, дозволяє провести впровадження навіть самих вишуканих і складних композицій і інтер’єрів.

Якщо Вам потрібен сучасний дизайн будинку, стильний і якісний дизайн проект, то ми готові для Вас його розробити і здійснити його впровадження. Більше інформації про дизайн проекти та стильові напрямки, можна побачити у нас на сайті в рубриці дизайн інтер’єру.