Дизайн кухні в Чернівцях
16

Дизайн кухні в Чернівцях

Дизайн кухні в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасні інтер’єри кухонь в різних стильових напрямках ми завжди розробляємо таким чином щоб вони були максимально зручними з боку функціоналу, красиві і витримані в певному стилі.

Не залежно буде дизайн кухні розроблений в класичних стилях чи це буде сучасний дизайн кухні, крім стильового напряму в якому ми розробляємо дизайн інтер’єру кухні. Ми практично завжди прагнемо зробити його ексклюзивним, навіть незважаючи на приналежність інтер’єру до певного стилю.

Унікальність і ексклюзивність інтер’єрних композицій, форм меблів, текстур, освітлення і кухонного декору, забезпечує для дизайн оформлення інтер’єру кухні максимально довгий термін експлуатації без необхідності щось змінювати або доповнювати.

Такі інтер’єри не старіють і не виходять з моди і можуть нормально використовуватись як мінімум 10 – 15 років, єдине як можна буде зрозуміти що інтер’єр розроблено вже досить давно, це певні зміни в кухонній апаратурі, так як вона з часом удосконалюється і проходить певні оновлення. Для клієнтів такі підходи до роботи дуже актуальні, так як вони не вимагають постійних змін чи доповнень інтер’єру і додаткових витрат.

Кухні на замовлення Чернівці

Кухні на замовлення Чернівці — розробляючи дизайн інтер’єру кухні в комплектацію дизайн проекту відповідно входить і самі меблі, їх форми, текстури і попередні креслення на основі яких відбувається придбання або виготовлення кухонних меблів на замовлення.

Також під поняттям (кухні на замовлення Чернівці від дизайн студії Романа Москаленка) мається на увазі декорування та виготовлення меблів для елітних інтер’єрів преміум класу. Наприклад, вставки з обвугленого дерева для барної стійки в барі чи ресторані, врізка водно бульбашкових колон в барну стійку для інтер’єру кухні в заміському будинку або квартирі, або лазерна різка візерунків у стилі ампір для декорування зверху вже готових форм меблів.

         Пріоритети моди, стилів і функціоналу

  • Багато сучасних інтер’єрів кухонь які дуже часто можна побачити в різноманітних журналах або в інтернеті, вони як правило дуже мінімалістичні, іноді із сильно збільшеною висотою “фартука” і акцентують увагу або на самих меблях, або на кухонній апаратурі. І навіть у випадках, коли меблі насправді зручні, але сам простір інтер’єру далеко не завжди враховує функціональну сторону.
  • Такі меблі та інтер’єри можна порівняти з показом моди, коли по подіуму модель ходить в такому вбранні, в якому вона ніколи не ходить у себе вдома або по місту, таке вбрання як правило дуже екстравагантне, але дуже часто просто незручне.
  • Далеко не всі будинки, а тим більше квартири мають таку велику площу де немає необхідності думати про функціональну сторону кухні, і сприймати інтер’єр кухні тільки як данину моді і тенденціям які актуальні саме на сьогоднішній день.

Ми на професійному рівні працюємо з різними стилями в дизайні інтер’єру і розробляючи сучасний дизайн кухні для нас не має значення, чи це кухня в стилі мінімалізм, ф’южн або ампір. У будь-якому разі ми все починаємо з функціональної частини, розробляючи яку також враховуються особисті смаки і переваги клієнта.

Коли всі ці фактори і пріоритети щодо зручності та функціоналу враховані і узгоджені, ми починаємо розробляти вже сам дизайн інтер’єру кухні, роблячи його стильним і унікальним одночасно. Вибираючи стиль оформлення, розробляючи ексклюзивні інтер’єрні композиції і елементи декору, підбір відповідної апаратури, освітлення, форми і текстури для меблів і інтер’єру в цілому.

Якщо Вам потрібен стильний, красивий і незвичайний дизайн кухні або кухні студії, який в свою чергу буде ще зручним і функціональним — ми будемо раді Вам в цьому допомогти і розробити саме той інтер’єр і ті меблі які будуть відповідати і задовольняти саме Ваші смаки та уподобання. Більш детальну інформацію про різновиди кухонь і стилів в інтер’єрі кухні, можна побачити у нас на сайті в рубриці дизайн кухні.