Дизайн кімнати
05

Дизайн кімнати

Дизайн кімнати від дизайн студії Романа Москаленка — рекомендації та поради від професіоналів. Працюючи у сфері сучасного елітного дизайну інтер’єру, фахівці нашої дизайн студії розробляли різні варіанти дизайн оформлення кімнат. У більшості випадків дизайн кімнати можна розділити на дві основні категорії або напрямки.

Перша і найбільш основна категорія – це призначення кімнати. Дизайн вітальні, дизайн дитячої кімнати або дизайн спальної кімнати має свої особливості і нюанси в підходах та розробці дизайн проекту інтер’єру.

Друга категорія у дизайні кімнати — це стилі та стильові напрямки в дизайні інтер’єру. Дизайн кімнати в стилі арт — нуво, дизайн в стилі ф’южн або дизайн кімнати в стилі мінімалізм, також досить сильно впливають на дизайн оформлення інтер’єру кімнати.

Менш значущим, але все одно досить велике значення має місце розташування та площа в інтер’єрі, це може бути дизайн вітальної кімнати у великому заміському будинку або ж дизайн ванної кімнати в невеликій квартирі.

         Сучасний дизайн кімнати

  • Коли ми визначилися з призначенням інтер’єру кімнати, маємо певне уявлення в якому саме стилі буде розроблятися дизайн інтер’єру, врахували його площу і розміри приміщення, тільки тоді ми приступаємо до розробки дизайну інтер’єру кімнати.
  • Стилі та стильові напрямки можуть мати невеликі особливості в залежності від площі інтер’єру де буде розроблятися дизайн. Хоча, наприклад, дизайн кімнати в стилі арт — нуво може бути розроблений як у великому заміському будинку, так і дизайн кімнати в стилі арт нуво може бути і в невеликій квартирі. Так само і з іншими стильовими напрямками в дизайні інтер’єру.
  • Сучасний дизайн кімнати передбачає не тільки сучасні стилі в дизайні інтер’єру але і класичні стилі в сучасній обробці (сучасна класика). Також сучасний дизайн кімнати крім краси, передбачає максимальний комфорт та функціональне використання інтер’єру, особливо в невеликих квартирах.

Після того як ми маємо чітке уявлення про стилі в дизайні які подобаються клієнту, призначення кімнати і її площі, ми починаємо робити розробку інтер’єрних композицій, підбір інтер’єрного декору та освітлення.

Фахівці нашої дизайн студії враховують основні особливості і нюанси, так і ті, які на перший погляд можуть здаватися менш значущими, наприклад вікову категорію клієнта або його особисті переваги. Ці фактори також досить сильно впливають на дизайн кімнати, від них буде залежати насиченість декору, активність інтер’єрних композицій і поєднання кольорів в інтер’єрі.

Звернувшись до фахівців нашої дизайн студії Ви отримаєте максимально стильний, функціональний і красивий дизайн кімнати у всіх його розуміннях. Більш детальну інформацію про різновиди стильових напрямів і призначення дизайну кімнати Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці дизайн інтер’єру.