17

Послуги дизайн інтер’єру в Чернівцях

Послуги дизайн інтер’єру в Чернівцях — дизайн проект будинку та дизайн проект квартири, дизайн ресторанів, барів і туристичних комплексів від дизайн студії Романа Москаленка.

Працюючи у сфері професійного дизайну та декору досить великий період часу, ми для себе визначили кілька позицій в роботі, які завжди залишаються незмінними. Ми ніколи не ганяємося за модою і трендами та завжди розробляємо ексклюзивний дизайн інтер’єру. Такий дизайн завжди в кілька разів перевершує звичайний дизайн, мода на який через дуже швидкий період часу буде змінена.

Ще одна позиція у створенні дизайну інтер’єру яку ми дотримуємося — це максимальна багатогранність в роботі зі стилями в інтер’єрі. Ми на професійному рівні вміємо працювати з різними стилями і не дотримуємося тільки одного стильового напряму. Є й улюблені нами стилі такі як арт – нуво, фьюжн, модернізм та їх еклектика з іншими сучасними стилями, хоча в будь-якому випадку можливість вибору стильового напрямку ми надаємо клієнту.

         Замовити дизайн проект інтер’єру в Чернівцях

  • Створення дизайн проектів можна розділити на кілька категорій і замовити дизайн проект інтер’єру в Чернівцях можна для будинку, дизайн квартири або ресторану, вони в свою чергу між собою мають певні відмінності.
  • Розробка дизайну квартири трохи відрізняється від дизайну заміського будинку за рахунок площі і більш детального зонування, і ретельного врахування функціоналу на обмеженій площі, а дизайн ресторану в свою чергу також має свої особливості та нюанси.
  • Крім функціональної сторони, площі дизайну інтер’єру і його призначення, ми також в обов’язковому порядку враховуємо і особисті смаки клієнта, його побажання і хоча б приблизне бачення майбутнього приміщення щодо концепція дизайну інтер’єру.

Стильне сприйняття, ексклюзивність, якість і багатогранність — це основні складові наших інтер’єрів, не залежно чи це дизайн великого заміського будинку, сучасний дизайн ресторану або дизайн невеликої квартири. А рівень і досвід наших декораторів надалі робить так, що ми без будь-яких обмежень зможемо впровадити навіть найскладніші і незвичайні інтер’єри, не кажучи вже про більш прості дизайн проекти. І як результат, у Вас в будь-якому випадку виходить стильний, ексклюзивний і красивий дизайн інтер’єру.