Арт-Нуво
31

Дизайн інтер’єру в стилі арт-нуво

Розробляючи дизайн інтер’єру ми з легкістю працюємо в різних стилях і стильових напрямках, хоча одним з найбільш цікавих і улюблених нами стилів, є стиль арт-нуво, а також його еклектика з сучасними стилями. Стиль арт-нуво або стиль модерн в інтер’єрі передбачає м’які і плавні форми і лінії, що в свою чергу роблять дизайн інтер’єру ніжним та витонченим. Сучасні елементи декору, текстури і матеріали в поєднанні форм і ліній стилю арт-нуво створюють нове, дуже гарне і трохи незвичне сприйняття даного стилю в дизайні інтер’єру.

Досить велика кількість початківців дизайнерів і меблевих компаній дуже часто плутають стиль модерн (арт-нуво) і стиль модернізм, через що іноді буває невелика плутанина. У двох словах: модерн (арт-нуво) — це м’яке, гнуте, плавне, а модернізм – це сучасне, частіше пряме й суворе. Хоча в деяких випадках буває і еклектика між стилями модерн і модернізм. І в даному варіанті представлений саме такий дизайн інтер’єру, в якому поєднані сучасні матеріали і текстури стилю модернізм і плавні форми і лінії стилю модерн (арт-нуво).

Маючи величезний досвід створення інтер’єрних проектів, ми готові запропонувати клієнтам розробити дуже красивий і незвичайний дизайн інтер’єру залу або дизайн вітальні в стилі арт-нуво. Вітальня кімната або зал, практично завжди є центром уваги будь-яких інтер’єрів, тому в наших проектах ми добиваємося ексклюзивності приміщень, їх неповторності.

Замовити дизайн вітальні або дизайн інтер’єру залу у нас можна не тільки дизайн проект, в якому ми застосовуємо різні стилі та стильові напрямки, а ще й виготовлення унікального декору притаманного саме тому стилю в якому розроблено дизайн інтер’єру. Створюючи сучасний модерн інтер’єру вітальні ми завжди в індивідуальному порядку розробляємо елементи декору та інтер’єрні композиції. Що в свою чергу забезпечує ексклюзивність та унікальність, як самого декору та технік декорування, так і всього інтер’єру в цілому.

Розробляючи дизайн інтер’єру в стилі модерн (арт-нуво) або в будь-якому іншому стилі, ми застосовуємо унікальні аква композиції які мають характерні риси того чи іншого стилю в дизайні інтер’єру. Що дуже красиво і вишукано підкреслює стильовий напрямок в інтер’єрі. А поєднання водоспадів по склу або інших аква композицій з різного роду системами інтер’єрного освітлення роблять візуальне сприйняття інтер’єру більш сучасним, одночасно виділяючи необхідну для нас зону і акцентують увагу на художній або стильової композиції.

При розробці зонування приміщення ми враховуємо необхідний рівень освітлення кімнати в цілому, а також підсвічування окремих зон або композицій. Для підсвічування таких зон в інтер’єрному просторі проектуємо системи спрямованого освітлення. Дуже важливо правильно спроектувати систему освітлення, ми створюємо оригінальне підсвічування для сходових прорізів, пропонуємо систему нічного освітлення холів і коридорів з використанням датчиків руху як для основного, так і для систем прихованого і розсіяного освітлення.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн в чистому його вигляді має свої особливості та відмінні сторони які досить складно сплутати з якими-небудь іншими стилями в дизайні інтер’єру. Створюючи такий дизайн інтер’єру ми робимо приміщення не просто красивим і естетично комфортним, а затишним і обов’язково функціональним. Дизайн інтер’єру залу не залежно від стильових напрямків повинен враховувати функціональні особливості приміщення, гармонійно поєднувати форму окремих елементів декору, освітлення і колірну палітру, що застосовується при обробці.

Сучасний дизайн інтер’єру як правило включає в себе поєднання різних стильових напрямів і нових технологій, часткова відмова від чистих стилів у бік еклектики, але із застосуванням сучасних текстур і оздоблювальних матеріалів.

Коли дизайн інтер’єру спочатку розроблявся в стилі модерн (арт-нуво) і одночасно саме під цей стиль був розроблений декор у стилі модерн, і дизайн водоспаду в стилі модерн (арт-нуво), то таке поєднання тільки посилює візуальний ефект художньої композиції, надає йому певного аристократизму і вишуканості притаманної саме цьому стилю в дизайні інтер’єру. Роблячи ставку на ексклюзивність, ми пропонуємо декор преміум класу, що дозволяє розробити красивий і стильний дизайн інтер’єру, та виділити саме Ваш інтер’єру з безлічі інших дизайн проектів.