Дизайн інтер'єру
13

Дизайн інтер’єру в Чернівцях

Дизайн інтер’єру в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія спеціалізується на розробці елітних дизайн-проектів інтер’єру з великим вибором стилів і стильових напрямів. Ми працюємо в напрямку створення стильних та елітних інтер’єрів вже досить давно і практично завжди розробляючи дизайн інтер’єру, ми акцентуємо увагу на його ексклюзивність та унікальність.

Не дивлячись на те, що наші роботи більше призначені для великих елітних інтер’єрів преміум класу, з точністю і розробкою функціональної частини в інтер’єрі у нас також все нормально. І по необхідності ми також працюємо з невеликими інтер’єрами в яких збільшена насиченість функціональних предметів при обмеженій площі в самому інтер’єрі.

Підходи у розробці дизайн проекту великого заміського будинку трохи відрізняються, від невеликого інтер’єру в маленькій квартирі. Одна з таких відмінностей полягає в тому, що в інтер’єрі з обмеженою площею потрібно більш детально враховувати простір і його функціональну сторону. Адже, якщо в дизайні заміського будинку можна той чи інший елемент декору, меблів пересунути вліво або в право, то чим менше площа в інтер’єрі тим точніше потрібно проводити зонування простору і подальшу розробку дизайна інтер’єру.

Розробляючи дизайн інтер’єру в Чернівцях, так само як і для інтер’єрів які розробляються нашою студією за межами нашої області, ми практично завжди дотримуємося трьох основних правил при створенні дизайн поекта інтер’єру.

  1. Ми в обов’язковому порядку враховуємо особисті смаки та переваги клієнта і створюючи дизайн інтер’єру, намагаємося зробити його максимально комфортним саме для клієнта.
  2. Розробка будь-якого дизайн-проекту починається з урахуванням комфорту і функціональних складових. І навіть найбільш модний, стильний і екстравагантний дизайн, десь всередині має безліч деталей яких навіть не видно.
  3. Ми акцентуємо увагу на ексклюзивність та унікальність декору та інтер’єрних композицій, розробляючи дизайн інтер’єру таким чином, щоб він сприймався красиво і стильно не залежно від трендів і тенденцій в дизайні. Такий дизайн не старіє і його не потрібно постійно доповнювати або переробляти.

Дизайн інтер’єру Чернівці – такі методи і підходи в розробці інтер’єрних дизайн проектів в поєднанні в величезним досвідом роботи, і великим вибором стилів в дизайні інтер’єру з якими ми працюємо, дають можливість у створенні високоякісних елітних інтер’єрів, не залежно чи це великий заміський будинок або невелика квартира.

Ще один напрямок у дизайні інтер’єру який ми представляємо на ринку дизайну та архітектури в місті Чернівці – це дизайн інтер’єру ресторану, дизайн кафе, бару та інших об’єктів HoReCa. Працювати з такими інтер’єрами не менш цікаво і не менш відповідально ніж з приватними інтер’єрами. Там потрібно враховувати трохи інші аспекти і деталі при створенні інтер’єрів, хоча в кінцевому підсумку результат виходить не менш цікавим ніж при дизайн оформленні будинку або квартири.

Більш детальну інформацію про стилі в дизайні інтер’єру, дизайн оформлення квартир і елітних інтер’єрів великих заміських будинків, дизайн ресторанів, барів і кафе, можна побачити у нас на сайті в рубриці дизайн інтер’єру.