Дизайн спальної кімнати
06

Дизайн інтер’єру спальні

Дизайн інтер’єру спальні від дизайн студії Романа Москаленка. Інтер’єр спальної кімнати це завжди дуже особистий простір який вимагає більш пильної уваги при підборі колірної гами та елементів декору. Тут все досить індивідуально, як будь-який інший дизайн інтер’єру може мати певну належність до тих чи інших стилів та активності декору.

Бувають випадки коли навіть не дуже молоді клієнти можуть замовити дизайн оформлення спальної в бордових, чорних або активних червоних тонах і навпаки більш молоді люди вибирають нейтральні і ніжні тони. Це, звичайно, виключення, і в більшості випадків відбувається навпаки, але суть полягає в тому, що дизайн спальної кімнати це надто особисте і більшою мірою все залежить саме від особистих смаків клієнта.

Також досить важливу роль при розробці дизайн проекту спальної кімнати грає для кого саме вона розробляється. Якщо для молодої сім’ї — це одне, для чоловіка — це зовсім інше і якщо для самотньої дівчини, то там також, як правило є свої особливості у розробці дизайну спальної кімнати.

         Дизайн спальні від дизайн студії Романа Москаленка

  • Фахівці нашої дизайн студії враховуючи всі ці нюанси і особливості, розробляють дизайн спальних кімнат на високому рівні в абсолютно різних стилях. Не залежно чи це більш симетричні класичні форми або ж асиметричні композиції для сучасних спалень, спальна кімната повинна бути комфортною і затишною в першу чергу.
  • З активними кольорами, елементами декору або інтер’єрними композиціями у спальній кімнаті ми працюємо з повним розумінням того, що спальна кімната — це в першу чергу зона відпочинку. І її функціональна частина повинна бути схильна для сну і спокійного проведення часу, хоча, тут все досить таки відносно і якщо сам клієнт хоче більш яскраву та динамічну спальню, ми з радістю втілюємо його бажання в реальність.

Дизайн спальної кімнати з урахуванням розвитку моди та дазайну досить швидко може змінювати свої особливості і пріоритети, іноді віддаючи данину моді і йдучи від початкового призначення цієї кімнати. Хоча, в більшості випадків спальна кімната передбачає більш спокійну кольорову гаму з нейтральними кольорами і їх півтонами.

Стилі також грають важливу роль в дизайн оформленні спальних кімнат. Мінімалізм, фьюжн, спальня в стилі арт нуво або спальня в стилі арт деко, класичні спальні і т. д., кожен з цих стилів автоматично передбачає певну приналежність і насиченість декором. Дизайнери нашої студії, розробляючи дизайн спальної кімнати працюють з абсолютно різними стильовими напрямками.

Якщо Вам потрібно розробити красивий дизайн спальної кімнати, ми з великим задоволенням зможемо Вам в цьому допомогти. Більш детальну інформацію про спальні кімнати, їх різновиди та стилі в дизайн оформленні спальної Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці дизайн спальної.