Сучасний живопис в інтер'єрі
21

Дизайн інтер’єру квартир

Дизайн інтер’єру квартир від дизайн студії Романа Москаленка. Розробляючи дизайн квартир наші фахівці враховують досить багато різних факторів і деталей. Як правильно створити стильний та сучасний інтер’єр в квартирі, які фактори потрібно враховувати при створенні таких інтер’єрів, як зробити так, щоб інтер’єр був на піку моди і стилю дуже довгий період часу? Ми опишемо які методи і технології у створенні стильних і елітних інтер’єрів квартир застосовують фахівці нашої дизайн студії.

Дизайн інтер’єру квартири, при його створенні трохи відрізняється від розробки інтер’єру заміського будинку, в якому як правило набагато більше площа і є можливість трохи менше акцентувати увагу на тому, що і де поставити. У таких інтер’єрах більшою мірою увага акцентується на стилі в інтер’єрі і його візуальному сприйнятті.

Розробляючи дизайн інтер’єру в квартирі, також враховуються всі ці нюанси, але спочатку увага приділяється правильному і максимально зручному зонуванні приміщення, і тільки потім його стильовому призначенню. Хоча, стилі в дизайн оформленні квартир відіграють не менш важливу роль ніж у дизайні заміського будинку.

         Дизайн інтер’єру в квартирі, його особливості та специфіка оформлення

  1.  Нейтральна кольорова гамма на основних площинах (стіни), без введення у великій кількості занадто активних елементів декору.
  2.  Застосування загального простору кухні студії і вітальної кімнати в одне ціле.
  3.  Мінімізація поділу активними текстурами і активним кольором у випадках коли простір загальний.
  4.  Правильний розподіл освітлення на зони, центральне освітлення і додаткове декоративне освітлення.
  5.  Якісно пророблене зонування інтер’єру з максимально функціональною частиною.

Дотримуючись цих правил, навіть маленькі інтер’єри в невеликих квартирах можуть сприйматися візуально як інтер’єр у великому заміському будинку. Ми прописали кілька основних прийомів за допомогою яких ми досягаємо високих результатів в дизайн оформленні інтер’єрів.

Розуміння того, як працюють форми, лінії, текстури, колір і освітлення, дають нам можливість з будь-якого навіть маленького і незграбного приміщення зробити стильний і розкішний дизайн інтер’єру.

 Сучасний дизайн квартири — предметний дизайн та техніки декорування

Фахівці нашої дизайн студії працюють над створенням різноманітних технік декорування та творів сучасного мистецтва, якими надалі декоруються інтер’єри приватних будинків і квартир. Це може бути настінний живопис, стилізація портретів, настінні мозаїчні панно, сучасна скульптура та інші твори сучасного мистецтва.

Також досить вагомий і стильний декор в дизайні інтер’єру квартир, є застосування виробів ексклюзивного аквадизайну розробленого фахівцями нашої дизайн студії. В даному інтер’єрі нами спроектований і встановлений в стінову перегородку що відокремлює ванну кімнату від залу – декоративний водоспад по склу. Він служить з функціонального боку, зволожуючи кімнату і застосовується на обидві сторони замість стіни. А з декоративного боку, він підтримує та доповнює стильовий напрямок в інтер’єрі і є одним з основних елементів декору в квартирі.

Якщо Вам потрібно розробити сучасний дизайн квартири, ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Розробляючи ексклюзивні інтер’єрні композиції, застосовуючи унікальні техніки декорування і елементи декору, ми досягаємо результатів, що такий дизайн не старіє і сприймається стильно та модно дуже довгий період часу. В ексклюзиву немає терміну придатності і ми готові розробити такий дизайн інтер’єру для Вас. Більш детальну інформацію про дизайн інтер’єру та різновиди стильових напрямків Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці дизайн інтер’єру.