Дизайн інтер'єру будинку
10

Дизайн інтер’єру будинку в Чернівцях

Дизайн інтер’єру будинку в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Розробка дизайн-проектів інтер’єру котеджів і заміських будинків дуже цікавий і захоплюючий процес. Тут площа в рази більше ніж площа в квартирі, що в свою чергу дає можливість більш стильно і масштабно підходити до розробки дизайн проекту.

Розробляючи дизайн інтер’єру в Чернівцях, функціональну сторону дизайн оформлення заміського будинку ми враховуємо не менш скрупульозно ніж при розробці дизайну інтер’єру квартири. Хоча, як правило, чим більше площа, тим ефектніше виходить дизайн інтер’єру, незалежно від стилю в якому проходить розробка дизайн проекту.

         Сучасний дизайн будинку

  • Сучасний дизайн будинку має на увазі не тільки сучасні стилі в дизайні інтер’єру, але і класичні в сучасній обробці. Еклектика класичних стильових напрямків сприймається дуже стильно і сучасно не дивлячись на симетричні і правильні форми класики. Поєднання часткової асиметрії з більш активними вставками кольору або декору роблять такий дизайн будинку трохи незвичайним і дуже навіть сучасним.
  • Фахівці нашої дизайн студії під поняттям сучасність і актуальність в дизайні інтер’єру мають на увазі саме ексклюзивності декору і унікальність інтер’єрних композицій. Розвиток індустрії дизайну проходить дуже швидко і те, що вчора було сучасне, завтра вже виходить з моди. Це не стосується ексклюзивного дизайну або декору, такий дизайн буде сучасним і стильним дуже довгий період часу незалежно від динаміки розвитку стилів в дизайні інтер’єру.

Ми розробляємо елітні інтер’єри заміських будинків в абсолютно різних стильових напрямках. При цьому акцентуючи увагу на якісній розробці унікальних інтер’єрних композицій і ексклюзивному декорі.

Одна з наших явних переваг у розробці дизайну інтер’єру будинку або квартири є те, що крім розробки дизайн-проектів, наша студія спеціалізується на предметному дизайні та виготовленні творів сучасного мистецтва. Що в свою чергу дає можливість виготовляти і якісно комплектувати дизайн інтер’єру стильним і ексклюзивним декором ручної роботи. Адже, саме ексклюзивність такого декору і робить дизайн інтер’єру будинку максимально стильним і актуальним довгий період часу.

Якщо Вам потрібно розробити дизайн інтер’єру заміського будинку, ми будемо раді Вам в цьому допомогти, також можливі варіанти комплексного дизайну будинку разом з дизайном екстер’єру та ландшафтним дизайном. Більш детальну інформацію про дизайн інтер’єру і різновиди його стильових напрямків Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці дизайн інтер’єру.