Робоча зона в дитячій
19

Дизайн інтер’єру дитячої в Чернівцях

Дизайн інтер’єру дитячої в Чернівцях – дизайн проект дитячої кімнати від дизайн студії Романа Москаленко. Дизайн дитячої кімнати на перший погляд створюється досить просто і при його розробці немає будь-яких складнощів і додаткових нюансів, якщо хлопчик синенькі кольори, якщо дівчинка рожеві, додали пару іграшок і дизайн готовий.

Насправді дизайн дитячої кімнати крім колірної спрямованості має ще досить багато різних тонкощів і нюансів які ми враховуємо в обов’язковому порядку. Не дивлячись на всю візуальну легкість інтер’єру дитячої кімнати, такий дизайн досить складний, та вимагає від дизайнера досвіду, певних знань і тонкощів.

         Дизайн проект дитячої кімнати в Чернівцях

  • Дизайн проект дитячої кімнати в Чернівцях – особливості в підходах до розробки дизайну дитячих кімнат крім відмінності по статі (хлопчик / дівчинка), також досить важлива вікова категорія (скільки років дитині). Ще одним важливим фактором є не тільки переваги батьків, але і особисті смаки самої дитини.
  • Чітке і правильне поділ на зони ми проводимо таким чином, щоб коли дитина сідає за уроки, його нічого не відволікало і він міг максимально сконцентрувати увагу на потрібному для нього завданні. Також враховується функціональна сторона, де буде ігрова зона, а де будуть його або її особисті речі, одяг і т. Д.
  • Ще один підхід в дизайні інтер’єру дитячої кімнати який ми застосовуємо, це розробка дитячої кімнати таким чином, щоб дизайн інтер’єру не мав чітких прив’язок до вікової категорії, в такому дизайні дитина могла вільно рости і розвиватися хочаб 5 – 8 років без необхідності щороку робити новий ремонт та нове дизайн оформлення інтер’єру дитячої кімнати. Винятки можуть бути тільки в тих випадках коли сам клієнт наполягає на тематичній ідеї оформлення дитячої.

Замовити дизайн інтер’єру дитячої в Чернівцях – замовляючи в нашій дизайн студії дизайн дитячої кімнати, ми зробимо все, щоб Ви і Ваша дитина були максимально задоволені результатом. Більше інформації про ідейні і стильові різновиди дизайн оформлення дитячих кімнат Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці дизайн дитячої.