Дизайн фасаду будинку
11

Дизайн фасаду будинку в Чернівцях

Дизайн фасаду будинку в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Дизайн екстер’єру будинку та ландшафтний дизайн ділянки ми пропонуємо в різних стильових напрямках. Зовнішній вигляд фасаду будинку не менш важливий ніж дизайн інтер’єру або ландшафтний дизайн. Розробка дизайну фасаду і його стильовий напрямок повинен гармонійно поєднуватися, доповнюючи дизайн інтер’єру і ландшафтний дизайн.

Розробляючи ландшафтний дизайн та дизайн екстер’єру в Чернівцях, ми також в одному стильовому напрямку розробляємо дизайн малих архітектурних форм в поєднанні декоративних елементів ландшафтного дизайну і ландшафтних композицій.

         Дизайн екстер’єру будинку в Чернівцях

  • Дизайн екстер’єру будинку в Чернівцях який пропонує наша дизайн-студія включає в себе рельєфні та об’ємні форми, лінії і текстури які можна віднести до того чи іншого стильового напрямку, а також різновиди декоративного освітлення фасаду будинку.
  • Після розробки дизайну фасаду і завірення фасадних композицій з клієнтом, ми розробляємо деталізовані креслення на основі яких за допомогою комп’ютерів виготовляється з пінопласту ці елементи які надалі покриваються спеціальним ударостійким матеріалом та іншими текстукрами.
  • Ще на стадії розробки таких елементів декору, ми враховуємо всі необхідні глибини і допуски для фіксації, і прихованого монтажу або розсіяного освітлення. Найпрогресивніші світові та європейські бренди фасадного декору відносно недавно почали розробку окремих елементів фасадного декору з застосуванням декоративного освітлення, але тільки на прямих лініях. Наші технології дозволяють застосовувати розсіяне освітлення як на прямих, так і на гнутих формах.

Ексклюзивний дизайн фасаду істотно відрізняється від дизайну фасаду із застосуванням готових моделей і готового фасадного декору. Такий дизайн фасаду в рази складніше і вимагає більш скрупульозних підходів до розробки дизайну екстер’єру, та до впровадження дизайн проекту.

Такий дизайн фасаду складно впровадити самостійно без присутності дизайнера, він вимагає максимально дотримуватися креслень і не вносити жодних змін самостійно. В іншому випадку Ви просто зіпсуєте дизайн проект і не зможете зробити якісне впровадження. Як результат, в кращому випадку зробите звичайне оформлення як у всіх. Не всі фахівці з фасадного декору вміють працювати з ексклюзивом, в тих випадках коли клієнт на етапі впровадження прислухається до думки малокваліфікованого персоналу і вносить зміни самостійно вони просто псують дизайн проект.

Замовити дизайн будинку і зробити його втілення для Вас не складе додаткових зусиль. У тих випадках коли будь-які коригування узгоджуються з дизайнером, як результат Ви отримуєте стильний і дуже красивий дизайн фасаду, який в за своїми декоративним характеристикам в рази або навіть в десятки разів перевершує звичайний дизайн фасаду.

Ми не тільки вміємо розробити гарний дизайн фасаду, але і на професійному рівні робимо його впровадження, уточнюючи фінансову складову і максимально роблячи її оптимізацію, взявши на себе всю відповідальність за якість робіт і зовнішній вигляд екстер’єру. Ми готові розробити та впровадити для Вас гарний та стильний дизайн фасаду, яким зможуть похвалитися далеко не всі зірки та знаменитості, який підкреслить Ваш смак і виділить саме Ваш дизайн будинку з безлічі інших.