Дизайн ресторану
12
צ

Дизайн бару та дизайн ресторану

Дизайн бару та дизайн ресторану від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи в сфері дизайну ми створюємо дизайнерські проекти приватних будинків, квартир та особняків, а також закладів ресторанного бізнесу та об’єктів HoReCa (Restaurant, Cafe, café-bar). Ми розробляємо дизайн інтер’єру ресторану або дизайн бару, таким чином, щоб комфорт і функціонал для відвідувачів і обслуговуючого персоналу завжди гармонійно поєднувався зі стилем в дизайні інтер’єру і оригінальною концепцією планування приміщення.

Дизайн залу ресторану або бару насамперед повинен передати основну ідею та задум композиції в поєднанні з обраним для його оформлення стилем. При створенні такого проекту, спочатку інтер’єр поділяється на зони і функціональну сторону, після чого кожна з зон вимагає окремої розробки декору і композицій з урахуванням її функціонального призначення.

Ми намагаємося підкреслити вже існуючі архітектурні форми і виділити переваги інтер’єру, а застосування індивідуальних аксесуарів і елементів декору дозволяють зробити художній образ інтер’єру більш стильним і досконалим.

Великий досвід наших фахівців у сфері виготовлення ексклюзивного декору та технік декорування, відкриває неймовірні можливості для дизайн оформлення об’єктів HoReCa. В результаті чого такі інтер’єри не просто стильні і красиві, вони дуже індивідуальні і не мають аналогів. Що в свою чергу робить їх не підвладним впливу тенденцій, моди і нововведень, які дуже швидко змінюються. Такий дизайн бару або ресторану буде сприйматися стильно і красиво довгі роки.

Унікальні техніки декорування дозволяють надати композиції якоїсь незвичайності, певного візуального ефекту. Працюючи з декором ми знаємо, як можна ефектно вписати в сучасний дизайн ресторану або дизайн бару композиції в яких поєднуються обвуглене дерево і перламутр, дзеркальна мозаїка ручної роботи та настінні рельєфні панно, скульптура та різновиди світлових інсталяцій.

Створюючи інтер’єрні композиції досить часто ми порівнюємо їх з театральною сценою або сучасною сценою на євробаченні, коли одним натисканням на вмикач повністю змінюється візуальне сприйняття інтер’єру. В залежності від розташування окремих інтер’єрних композицій або посадочних місць, ми розробляємо дизайн освітлення таким чином, щоб воно було максимально ефективним як з декоративної сторони, так і з боку функціоналу. Дизайн залу, в якому застосовуються різні види освітлення, органічно вписується в дизайнерську композицію, підкреслюючи стиль і елементи декору в дизайні інтер’єру.

Пропонуючи нашим клієнтам розробити дизайн проект бару або дизайн проект ресторану, ми перш за все хочемо створити унікальний інтер’єр, виконаний з урахуванням їх побажань, який буде ексклюзивним і стильним. Одним з невід’ємних атрибутів такого дизайну крім інтер’єрних композицій, є якісно розроблений дизайн стелі. З його допомогою проходить розподіл на зони, виділяються художні композиції і підкреслюється той чи інший стиль в дизайні інтер’єру.

У процесі створення дизайн проекту ми застосовуємо технології комп’ютерного моделювання. Перед початком робіт, наші фахівці розробляють кілька варіантів інтер’єрних композицій, які пізніше можна розглянути в найдрібніших деталях. Така візуалізація проектних рішень дозволяє уникнути помилок на більш пізніх етапах виконання робіт.

У нас можна замовити сучасний дизайн бару в Чернівцях або дизайн ресторану в Чернівцях, або ж в будь-якому іншому місті України. В результаті ви отримуєте дуже красивий і унікальний дизайн проект. Його якісне впровадження навіть найскладніших і незвичайних елементів декору, форм або текстур, ексклюзивність інтер’єрних композицій і стиль, який приведе в Ваш заклад безліч клієнтів і виділить саме Ваш дизайн ресторану поміж багатьох інших.