декор
08

Декорування інтер’єру

Грамотний декор не тільки здатний якісно змінити інтер’єр, але й зробити його більш функціональним, практичним, зручним. Різні стильові рішення наповнюють приміщення комфортом, дозволяючи насолодитися новими створеними можливостями.

Особливості

Перш ніж замовити декорування приміщення, ознайомтеся з усіма нюансами. Декорування – найбільш творчий та непередбачуваний етап в процесі впровадження дизайн-проекту, який застосовується в таких випадках:

1) Іноді так трапляється, що людина купує новий будинок або квартиру, і за допомогою інтернету створює дизайн інтер’єру без втручання фахівців. Навіть після великих фінансових витрат, це все закінчується фіаско. Замовник звертається до дизайнерів й просить, щоб вони хоч якось виправили ситуацію, що склалася. Вони можуть усунути найбільш явні помилки, доповнити приміщення, й зробити гідний інтер’єр, поверх того, що був створений. Виникли такого плану проблеми? Іноді декорування предметів може кардинально змінити інтер’єр.

2) Декорування застарілого інтер’єру. Це трапляється тоді, коли господарі бажають прикрасити та оновити старий ремонт. Такі дії не вимагають великих вкладень фінансового плану, тому що не будуть зачіпатися основні конструкції й вноситися кардинальні зміни в план приміщень.

3) Коли в процесі розробки дизайн-проекту були промальовані цілі композиції та елементи декору, для додання об’єкту ексклюзиву. Наприклад, унікальний декор ручної роботи у вигляді небачених зображень або скульптур, які ніколи не будуть повторюватися.

Якщо є смак, то Вам не важко буде підібрати до своєї блузи спідницю, туфлі та сумочку, але для створення красивого інтер’єру цього буде недостатньо! Звичайно, не все так однозначно, все залежить від того, скільки сил, нервових клітин та часу Ви готові витратити на створення свого сімейного гніздечка або холостяцької «барлоги»!

Декорування інтер’єру, ціни

Ми пропонуємо створити унікальний дизайн, декорування інтер’єрів квартир та котеджів, у вигляді унікальних картин, музичних й барельєфних панно, різні види настінного живопису, інші дрібниці, які якісно змінять простір.

Переваги нашої студії:

  • Виконуємо свою роботу якісно, ​​відповідно до очікувань й побажань замовника.
  • Кожне замовлення відрізняється ексклюзивністю. Всі інтер’єри відображають індивідуальні побажання та смакові переваги клієнта.
  • Ми не обмежуємося наявними проектами і стилістичними напрямками – створюємо нові й унікальні інтер’єри з ексклюзивним декором.
  • Всі проекти починаються з підбору найбільш підходящих елементів для декору.
  • Максимально швидке виконання замовлення.
  • Креативність кожного проекту. Ми завжди виступали за інноваційні віяння, тому вивчаємо досвід колег з високорозвинених країн, і використовуємо його в своїх інтересах.
  • Найвищий рівень кваліфікації кожного співробітника.

Ви хочете дізнатися більше про декорування інтер’єру, або є питання з приводу вартості наших послуг? Звертайтеся до привітних менеджерів-консультантів! Вони дадуть відповідь на всі Ваші питання, при необхідності призначать зустріч на зручний день та час!