декор
08

Декорування інтер’єру

Декорування інтер’єру – найважливіша складова в процесі оформлення дизайну інтер’єру

Грамотно підібраний інтер’єрний декор і вироби предметного дизайну, здатні змінити до невпізнання інтер’єр. Зробити його не просто стильним і красивим, але і більш функціональним, практичним і зручним. Різні стильові рішення наповнюють приміщення комфортом, дозволяючи насолодитися створеними новими можливостями.

Особливості

Перш ніж почати декорування приміщення, ознайомтеся з усіма нюансами. Декорування – найбільш творчий і незвичайний етап у процесі впровадження дизайн-проекту, який застосовується у таких випадках:

 • Декорування інтер’єру коли клієнт не бажає робити кардинальні функціональні зміни в існуючому інтер’єрі (повноцінний ремонт), але хоче за вигідною ціною і з мінімальними витратами змінити візуальне сприйняття інтер’єру.
 • Коли клієнт самостійно намагався зробити дизайн інтер’єру, але у нього це не дуже вийшло і тоді він потребує допомоги професіоналів.
 • Коли був розроблений дизайн проект і на його основі відбувається впровадження, декорування інтер’єру та виготовлення елементів предметного дизайну щодо креслень з дизайн проекту.

Стильний декор для інтер’єру, як і елітний декор, передбачає індивідуальні підходи до його виготовлення, і такий предметний дизайн не виготовляється масово для загального споживання. Саме унікальність таких виробів і виділяє його із загальної маси.

Наша дизайн студія спеціалізується на виготовленні стильного і ексклюзивного декору для декорування елітних інтер’єрів преміум класу. Причому, якість виробів, їх художні і декоративні характеристики у нас завжди залишаються досить високі незалежно для яких стилів в дизайні інтер’єру виготовлявся той чи інший декор.

Також потрібно розуміти різницю між виготовленням декору і декоруванням інтер’єру. Адже декорування — це більш широке поняття, яке включає в себе як виготовлення елементів декору і предметного дизайну, так і роботу безпосередньо на об’єкті (розпис по стіні, виготовлення барельєфів, підбір текстилю, люстр, нанесення декоративних штукатурок і подбір до них відповідного кольору і текстур і т. д.).

Якщо у Вас є смак, то Вам не складе труднощів підібрати до своєї блузки спідницю і туфлі, але для створення гарного інтер’єру цього недостатньо! Звичайно, не все так однозначно, все залежить від того, скільки сил, нервів і часу Ви готові витратити на створення свого сімейного гніздечка або холостяцької «берлоги»!

Декорування інтер’єру від кращих професіоналів

Ми пропонуємо створити дизайн, декорування інтер’єрів квартир, котеджів, у вигляді унікальних картин, мозаїчних і барельефних панно, різних видів настінного живопису, і ряду інших деталей, які якісно змінять простір Вашого інтер’єру.

Переваги нашої студії:

 • Виконуємо свою роботу якісно, відповідно до очікувань і побажань замовника.
 • Кожне замовлення відрізняється ексклюзивністю. Всі інтер’єри відображають індивідуальні побажання і смакові переваги клієнта.
 • Не обмежуємося наявними проектами і стилістичними напрямками – створюємо нові і унікальні інтер’єри з ексклюзивним декором.
 • Всі проекти починаються з добору відповідних складових для декору із чітким розумінням необхідної кількості фінансових витрат на матеріал.
 • Максимально швидке виконання замовлення, навіть у тих випадках, коли мова йде про унікальні техніки декорування та виготовлення елементів декору.
 • Креативність кожного проекту. Ми завжди виступали за інноваційні віяння, тому вивчаємо досвід колег з високорозвинених країн, на основі яких можуть частково використовуватись тільки ідеї технологій, а самі вироби ніколи не копіюємо і практично завжди розробляємо свій продукт.
 • Високий рівень кваліфікації кожного працівника.
 • На виході, як всі вироби окремо, так і весь інтер’єр в цілому має дуже високі художні і декоративні характеристики не залежно в яких стилях проходить декорування інтер’єру.

Ви хочете дізнатися більше про декоруванні інтер’єру, або є запитання з приводу вартості наших послуг? Звертайтеся до привітних менеджерів-консультантів! Вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання, при необхідності призначать зустріч на зручний день та час!