Декоративний водоспад в інтер'єрі
24

Декоративний водоспад в інтер’єрі

Декоративний водоспад в інтер’єрі від дизайн студії Романа Москаленка – 095 10 42 85

Спостерігаючи за красивими ландшафтами ми часто бачимо що декоративні водоспади, фонтани і озера застосовуються в ландшафтнім дизайні, і це виглядає дуже ефектно. А що, якщо ми вам скажемо, що такий елемент аква декору ми вміємо виготовляти і його можна застосувати не тільки у себе на подвір’ї, а й в приміщенні?

Професійний аквадизайн із застосуванням інтер’єрних декоративних водоспадів в нашій країні тільки набирає популярності і зустрічається досить рідко. Це відбувається через те, що такі інтер’єрні аква композиції вимагають професійних знань одночасно в різних напрямках, (гідроізоляція, сантехніка, світло-дизайн, скульптура – робота з виготовлення скель, барельєф, настінний живопис і робота з оптичними ілюзіями), сукупність всіх цих знань і досвіду роботи в одній людині.

Що робить декоративний водоспад в інтер’єрі ще більш незвичним, красивим і цікавим. Наші фахівці не тільки володіють такими знаннями і досвідом, ми з легкістю працюємо з різними стилями в аквадизайні і займаємо лідируючі позиції в цьому напрямку по всій території України.

Існує кілька різновидів водоспадів: по склу, по металу, по каменю і кілька різновидів бульбашкових колон. Всі ці водоспади в інтер’єрі виглядають дуже красиво і створюють ефект доповнення унікальним аква декором стилю в дизайні інтер’єру або природної атмосфери в приміщенні.

Крім того, ми виготовляємо ще один напрямок який відноситься до інтер’єрних декоративних водоспадів – це поєднання штучного інтер’єрного водоспаду з настінним живописом, намальовані рослини, скелі і вода перетворюються на справжні, створюючи неймовірно красивий «живий» куточок, в вашому інтер’єрі.

Замовити декоративний водоспад

Виготовлення на замовлення декоративних інтер’єрних водоспадів. При розробці вашого унікального інтер’єрного водоспаду, ми керуємося рядом факторів, які допомагають нам створити гарний і якісний продукт:

    • індивідуальний підхід. Ми ніколи не повторюємо одну і ту ж роботу двічі, роблячи кожен раз все більше красивіший та більш досконалий з художнього боку інтер’єрний водоспад. В результаті ви отримаєте свій, авторський водоспад від нашої дизайн-студії.
    • загальний стиль дизайну інтер’єру. Важливо, щоб водоспад ідеально вписувався в загальний інтер’єр кімнати. Цим питанням займаються наші дизайнери і тільки після розробки, і завірення стильового напрямку, приступають до роботи декоратори.
    • додаткові технологічні аспекти. Контроль збільшення вологості в приміщенні і застосування декоративного водоспаду з функціонального боку, як невеликий зволожувач повітря. Такі фактори допоможуть в якісному застосуванні і обслуговуванні декоративного водоспаду не тільки з боку краси, але і з боку функціоналу.

Декоративні водоспади та фонтани в інтер’єрі

Застосування красивих і якісних фонтанів, і декоративних водоспадів в інтер’єрі, завжди виділяє такий дизайн інтер’єру автоматично відносячи його до елітних інтер’єрів.

Саме це декоративне рішення відмінно доповнить інтер’єр будинку, створить ефект закінченої композиції в дизайні квартири і буде прекрасним затишним «живим» куточком у вашому будинку.

Ми будемо раді виготовити для вас декоративний водоспад в інтер’єрі! Замовляйте у нас і ми на професійному рівні створимо для вас дуже красиву аква зону яка стане головною прикрасою вашого інтер’єру. Для того, щоб ближче познайомитися з цим напрямком в аква декорі, переходите в рубрику – аквадизайн