20

Благоустрій території в Чернівцях

Благоустрій території в Чернівцях – ландшафтний дизайн в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленко. Після розробки і здачі ландшафтного дизайн проекту, наступний етап – це його впровадження, виготовлення ландшафтних композицій, озеленення присадибної ділянки та благоустрій території заміського будинку.

         Озеленення та благоустрій території в Чернівцях

  • Озеленення та благоустрій території в Чернівцях можна розділити на кілька етапів. Перший етап впровадження ландшафтного дизайну включає в себе місцезнаходження форм ландшафтних композицій на площині щодо креслень ландшафтного дизайн проекту.
  • Після того як на ландшафтні та аква композиції встановлені крайні точки, ми приступаємо до їх впровадження, враховуючи всі необхідні комунікації. Виготовлення фонтанів, декоративних водоспадів, спорудження альпійських гірок та виготовлення багатоярусних клумб, рокаріїв, розаріїв та інших ландшафтних композицій.
  • Паралельно ведуться роботи з установки закладних для систем поливу і встановлення електрики, після чого вирівнювання землі на основних площинах, і більш деталізоване формування землі на альпійських гірках і багатоярусних ландшафтних композиціях, також проводяться роботи по установці бетонної основи для фіксації ландшафтного освітлення.

Робота з благоустрою території також включає в себе установку ландшафтних елементів декору які наші майстри і декоратори виготовили заздалегідь в майстерні щодо креслень ландшафтного дизайн проекту. Це можуть бути різноманітні елементи ландшафтного декору для декорування фонтанів і водоспадів, сучасна скульптура або об’ємні рельєфні або світлові інсталяції.

         Озеленення ділянки в Чернівцях

Озеленення ділянки в Чернівцях – після того як технологічні процеси по виготовленню форм ландшафтних композицій завершені наші фахівці приступають до озеленення ландшафтної ділянки. Посадка рослин в спеціальні декоративні ніші в фонтані, посадка квітів в декоративному водоспаді, розподіл і посадка рослин в багатоярусних клумбах, альпінаріях і рокарії. Декорування квітами і ландшафтним освітленням композицій із скульптурою.

Озеленення ділянки і посадка рослин відноситься до завершення робіт в етапах впровадження ландшафтного дизайн проекту і як наслідок після нього ландшафтний дизайн приймає свій залишковий вид. Скориставшись послугами нашої дизайн студії Ви отримаєте якісно розроблений ландшафтний дизайн проект і його впровадження – ландшафтне декорування, озеленення і благоустрій території.