Барельєф Павич
18

Барельєф в інтер’єрі

Нові технології в створенні барельефных картин і панно. Стрімкий розвиток дизайну вимагає все нових і нових ідей, і технік декорування. Тому дизайнери і декоратори все частіше застосовують поєднання класичних технік декорування з новими технологіями. Одним з таких прикладів є рельєфні картини ручної роботи, або ексклюзивний настінний барельєф в інтер’єрі.

Слово барельєф має французьке походження та глибокі коріння. Якщо перекласти термін «bas-relief» буквально, то це словосполучення означає низький рельєф.

Застосування барельєфа при створенні складних художніх композицій дозволяє надати дизайну інтер’єру або екстер’єру вишуканого і неповторного образу. Якщо розібратися, то об’ємна скульптура або рельєфне панно на стіні — це і є барельєф.

Використання барельєфів в якості елементів декору дозволяє відтворити в інтер’єрі атмосферу того чи іншого класичного стилю – епоху стародавньої Греції чи Риму, італійського бароко або французького ампіру. У нашому ж випадку – це поєднання сучасних стилів з класичними формами і стильовими напрямками.

Наша дизайн студія розробила унікальну технологію виготовлення настінних барельєфів. В роботі ми застосовуємо різні матеріали та техніки виготовлення. В залежності від поставлених перед нами завдань, будь це настінне рельєфне панно або барельєфна картина яка надалі металізуеться сріблом, ми застосовуємо як звичайні шпаклівки, так і більш складні багатокомпонентні матеріали.

Так виготовляючи картину «Павич на камені», «Афродіта» та інші картини ми застосували новаторську техніку виконання роботи. З використанням композиційних матеріалів ми завдали рельєф, з яким після затвердіння продовжили роботу наші майстри деталізуючи його так найдрібніших деталей. Надавши барельєфові остаточну форму і підготувавши його під металізацію.

Наступний етап створення барельефних картин — це декоративне золочення і сріблення шаром металу, що надалі дозволило добитися високої глибини відображення і передачі кольору. Для додання виробам більш витонченого вигляду і досягнення їх гармонійності в інтер’єрі, барельєфу провели колірування.

Крім рельєфних картин ми також створюємо настінні композиції, в яких барельєф виконаний у поєднанні розпису на стіні. Створення такого барельєфа також досить копітка робота, для її виконання у майстра повинен бути неабиякий художній смак і розвинене почуття міри і простору, чим завжди відрізнялися наші декоратори.

Застосування ексклюзивних барельєфних картин ручної роботи дозволяє розставити акценти, стильно і вишукано осучаснити класичні форми в дизайні інтер’єру. Так при створенні образу вітальні крім сучасного візуального сприйняття, можна домогтися певної урочистості, парадності, а в спальні навпаки, інтимності атмосфери, коридорам надати динаміки та ілюзії руху.

Після металізації виробів у таких картин збільшена глибина відображення яка притаманна тільки справжнім металам. В результаті чого такі картини вловлюють і відображають найменшу зміну кольору або освітлення. Досить часто в наших інтер’єрах застосовуються локальне підсвічування, яке дозволяє створити додаткові візуальні ефекти в композиціях з барельєфом.

Оригінально виглядає барельєф при обробці камінів і стінових прорізів, він гармонійно поєднується і з натуральним каменем, деревом, кованими виробами, також такі картини через їх декоративне покриття легко поєднуються і в більш сучасних інтер’єрах зі скляними, хромованими або золотими текстурами.

Кращі майстри нашої дизайн-студії готові запропонувати Вам велику кількість як вже готових виробів, так і виготовити неперевершену барельєфну картину на замовлення. Ви станете володарем ексклюзивної об’ємної композиції, яка ідеально впишеться в Ваш інтер’єр і виділить саме Ваш інтер’єр з безлічі інших.