Аквадизайн
08

Аквадизайн в інтер’єрі

Аквадизайн — це дуже красивий і вишуканий, цілий напрямок в дизайні, який вже багато століть і навіть декілька тисячоліть розвивається одночасно з розвитком мистецтва і архітектури, а також стилями в дизайні та архітектурі. Класичні форми фонтанів стародавньої Греції і стильні водоспади в сучасному ландшафтному дизайні — об’єднують такі фактори, як рух води та краса форм.

Причому, незалежно від стилів в дизайні або архітектурі. Наприклад рвані форми і текстури стилю лофт в поєднанні аквадизайну, не дивлячись на деяку брутальність лофту, будуть сприйматися не менш вишукано і красиво ніж фонтани в класичному стилі або інтер’єрний водоспад по склу в стилі фьюжн.

Особливості

Аквадизайн в інтер’єрі підкреслює вишуканість та унікальність стилю, гармонійно доповнюючи простір або ландшафтний дизайн, стаючи центром художньої композиції, створеної фахівцем.

Аквадизайн ресторану, бару та інших об’єктів HoReCa від Романа Москаленка. Наша студія дизайну у Чернівцях може розробляти як окремо дизайн квартир і заміських будинків, так і поєднувати дизайн інтер’єру та аквадизайн. Повітряно-бульбашкові колони або водоспади по склу, різноманітні декоративні фонтани можуть застосовуватися в дизайні бару, ресторану або звичайної квартири.

Різновиди

Взагалі, аквадекор ділиться на два головних типи – для ландшафтного дизайну і інтер’єру. Вони мають у свою чергу підвиди.

Ландшафтне оформлення передбачає спорудження та встановлення: річок, озер, ставків, фонтанів і водоспадів. Додатково створюються тунелі, гроти, надводні і підводні скелі для штучних водойм, щоб отримати неповторну атмосферу і красу. Аква-композиція доповнюється живими рослинами, які висаджуються в спеціальні ніші та заглиблення на каскадах, водоспадах, скелях, надводних островах.

Борти річок, озер, ставків, скелі та каскади оформляються декоративним каменем, так вдається домогтися максимальної реалістичності штучного ландшафту.

Водойми, встановлені на даху тераси, можуть створити унікальну атмосферу з романтичними нотками. Бурління води та її стрімкі потоки, що спускаються на нижній рівень водоспаду, дають можливість гідно відчути потужну енергетику стихії і відчути умиротворення душі.

Для Вашого інтер’єру ми можемо створити водно-бульбашкові колонади, колони, декоративні водоспади по склу для ресторану, стаціонарні декоративні водоспади для котеджів або квартир. Наші фахівці із задоволенням створять приголомшливу композицію з декількох виробів, що доповнює загальний ансамбль інтер’єру або прибудинкової території.

Студія аквадизайну Романа Москаленка

Вас цікавить елітний аквадизайн, якісний і ексклюзивний аквадекор для ландшафтного дизайну або інтер’єру? Відмінно! Звертайтеся до наших привітних менеджерів! Вони проведуть консультацію в телефонному режимі і призначать зустріч на зручний час і день.

Чому саме ми? Кожен фахівець нашої студії – професіонал високого рівня. Майстри, які відповідають за аквадизайн, розбираються в циркуляції води і гідроізоляції, а декоратори/художники практично завжди розробляють ексклюзивні аква композиції які не мають аналогів. Ми спеціалізуємося на індивідуальних підходах в розробці аква композицій і унікального аквадекору, який виготовляється тільки в одному варіанті, який ви більше ніде не зможете побачити та замовити. Ексклюзивний продукт в аквадизайні завжди на кілька рівнів вище звичайного дизайну і у нього немає необхідності підлаштовуватися під швидкоплинні тренди і тенденції в дизайні. Такі аква композиції не мають терміну придатності і не перестають через пару місяців бути актуальними. Ми розробляємо, а потім створюємо стильні і незвичайні композиції, що додають в життя інтер’єру щось нове і надзвичайно красиве.