Аквадизайн
08

Аквадизайн 

 

Багато людей сприймають аквадизайн як динамічний, та, як правило, яскраве доповнення до ландшафтного дизайну або дизайну інтер’єру. Так, звичайно, в якійсь мірі всі вони праві. Але ми настільки перейнялися цим напрямком, що сприймаємо його як повноцінний вид облаштування дизайну. Тому вирішили розглянути його більш детально.

Особливості

Аквадизайн в інтер’єрах підкреслює вишуканість й унікальність стилю, гармонійно доповнюючи простір або ландшафтний дизайн, стаючи центром художньої композиції, створеної фахівцем.

Дизайн аква-композицій та архітектура води можуть бути настільки непередбачуваними й багатогранними, що навіть неможливо уявити всі напрямки, які з успіхом можна застосовувати. Більшість обмежень знаходиться лише в людській підсвідомості, а наші фахівці із задоволенням створять унікальні скелі з металу, скляні річки і озера, які змусять Вас здивуватися й повірити в казку.

Якщо розглядати старовинні стилі аквадизайну, на протязі сотень років вони дивують усіх. Навіть до сьогоднішніх днів дійшли деякі унікальні техніки, а також знання, які з успіхом застосовуються в двадцять першому столітті.

Якщо Ви введете на пошуковому ресурсі запит «аквадизайн, Чернівці», то отримаєте безліч результатів з досить широким діапазоном вартості! Але лише звернувшись до нас, Ви не тільки отримаєте ексклюзивні аква-композиції та вироби різних стильових напрямків, але й прийнятну ціну за високоякісний продукт.

Різновиди

Взагалі, аквадекор ділиться на два основних типи – для ландшафтного дизайну та інтер’єру.

Ландшафтне оформлення передбачає виробництво й встановлення на ділянці: річок, озер, ставків, фонтанів і водоспадів. Додатково створюються тунелі, гроти, надводні та підводні скелі для штучних водойм, щоб отримати неповторну атмосферу й красу. Аква-композиції доповнюються живими рослинами, які висаджуються в спеціальні поглиблення на каскадах, водоспадах, скелях, надводних островах.

Борти річок, озер, ставків, скелі й каскади оформляються декоративним каменем, так вдається домогтися максимальної реалістичності штучного ландшафту.

Водойми, встановлені на даху тераси, можуть створити унікальну атмосферу з романтичними нотками. Бурління води та її стрімкі потоки, що спускаються на нижній рівень водоспаду, дають можливість відчути потужну енергетику стихії та умиротворення душі.

Для Вашого інтер’єру ми можемо створити водно-бульбашкові колонади, колони, декоративні водоспади по склу, стаціонарні декоративні водоспади для котеджів або квартир. Наші професіонали із задоволенням створять приголомшливу композицію з декількох виробів, що доповнює загальний ансамбль інтер’єру або прибудинкової території.

Студія аквадизайну Романа Москаленка

Вас цікавить якісний Аквадекор для ландшафтного дизайну або інтер’єру? Відмінно! Звертайтесь до наших привітних менеджерів! Вони проведуть консультацію в телефонному режимі й призначать зустріч на зручний час та день.

Чому саме ми? Кожен фахівець нашої студії – професіонал високого рівня. Майстри, які відповідають за аквадизайн, розбираються в циркуляції води, гідроізоляції, а декоратори / художники знають всі тренди на сьогоднішній день, мають чималий досвід роботи, необхідний рівень знанaь. Ми розробляємо, а потім створюємо високоякісні, стильні, незвичайні композиції, які в змозі додати у життя щось нове та красиве.