Дизайн інтер’єру

DESIGN STUDIO

Ландшафтний дизайн

DESIGN STUDIO

Декорування

DESIGN STUDIO

Аква дизайн

DESIGN STUDIO

Дизайн студія Романа Москаленка

Ми розробляємо дизайн проект інтер’єру будинків, квартир, барів та ресторанів. Працюємо в різних стильових напрямках. Також, не залежно який стиль вибирає замовник, такі фактори так і функціонал, затишок, вишуканість і краса завжди є невід’ємною частиною розроблюваних нами інтер’єрів.

Кращі інтер'єри

Наша дизайн студія спеціалізується на виготовленні ексклюзивного аква декору та аква композицій. Це водно бульбашкові колони та колонади, водоспади по склу, стаціонарні інтер’єрні водоспади і різноманітні ландшафтні водоспади.

Ексклюзивний аквадизайн

Ми розробляємо ландшафтний дизайн проект котеджів і заміських будинків, дизайн зон відпочинку і туристичних комплексів. У ландшафтному дизайні працюємо в різних стилях та стильових напрямках. Розробляючи ландшафтні композиції робимо таким чином, щоб не залежно цвіте рослина чи ні, ландшафтний дизайн що розробляється фахівцями нашої студії завжди виглядає дуже стильно та красиво.

Ландшафтне проектування

Наша дизайн студія спеціалізується на виготовленні ексклюзивних виробів та технік декорування, які ви більше ніде і ніколи не побачите. Такі як: барельєфні картини, рельєфні і мозаїчні панно ручної роботи, скульптура виготовлена ​​за допомогою нових технологій на основі металоконструкцій, також скульптура виготовлена ​​техніками лайфкастінг.

Декор і дизайн

Ексклюзивний дизайн

Ексклюзивний дизайн і декор – основні напрямки та методи роботи дизайн студії.

Дизайн студія Романа Москаленка на професійному рівні займається розробкою і впровадженням дизайну інтер’єру та ландшафтним дизайном, також наша студія є одним із лідерів в Україні та за її межами в області виготовлення ексклюзивного декору і аквадизайну.

У портфоліо нашої студії, а знаходиться наша дизайн студія в Чернівцях, безліч проектів, в яких ми реалізували для наших клієнтів унікальні рішення, які з упевненістю можна визначити як ексклюзивний дизайн преміум класу.

Ми застосовуємо як класичні, старовинні, іноді і багатьма забуті методи декорування, так і передові технології, і незвичайні ідеї в області дизайну інтер’єрів — це дозволяє нам створювати унікальний продукт і працювати в різних стильових напрямках.

У нашому арсеналі є технології, що дозволяють гармонійно і стильно об’єднати кардинально різні стилі, що забезпечує нашим проектам актуальність і затребуваність протягом тривалого періоду часу.

Пропоновані нами композиції не залежно від стилю в дизайні інтер’єру відрізняються ексклюзивністю і індивідуальністю, ми намагаємося зробити акцент на якості пропонованих проектів і їх художні характеристики, гармонійності, а також високої функціональності.

Прислухаючись до побажань наших клієнтів, їх переваг і смаків, поєднуючи різні стильові напрями, і використовуючи сучасні матеріали і комплектуючі вироби, ми створюємо унікальний в усіх відношеннях дизайн.

Постійний і ретельний аналіз сучасних трендів і тенденцій в області декору і дизайну приміщень дозволив нашим дизайнерами і художниками створити унікальні методи і підходи, які дозволяють спрогнозувати тенденції в області інтер’єрного дизайну. Це дозволило нам зайняти лідируючі позиції в областях ландшафтного дизайну, аквадизайну, декорування та дизайну інтер’єрів.

Тренди і тенденції в дизайні інтер’єру швидко змінюються і в чистому вигляді ми практично ніколи їх не дотримуємося, за винятком дуже рідких випадків, коли на цьому наполягає замовник. Ми акцентуємо увагу на унікальності і розробляємо ексклюзивний дизайн інтер’єру.

Такі підходи і методи розробки дизайн-проектів роблять дизайн інтер’єру, ландшафту або декор, не підвладним часу. Такий дизайн буде актуальний довгі і довгі роки незалежно від моди, трендів і тенденцій в дизайні та архітектурі. Адже ексклюзивний дизайн завжди на кілька рівнів вище звичайного дизайну або декору.

Наша студія пропонує якісний VIP дизайн інтер’єру. Наші проекти завжди індивідуальні, вони мають високий стиль виконання, певний шарм і відмінні риси, а пропоновані нами композиції завжди дуже красиві і різноманітні.

В незалежності від складності поставленого перед нами завдання – це буде більш простий дизайн проект або дизайн преміум класу, ми гарантуємо унікальність і індивідуальність. Створений нами дизайн проект інтер’єру буде відрізнятися від інших, він буде мати свою родзинку, яка підкреслюється вибраним стильовим напрямком.
Ми не обмежуємося вузьким стильовим напрямком і воліємо використовувати сміливі, досить часто, нестандартні рішення та ідеї. При розробці проекту на першому місці – побажання клієнта, його особисті переваги.

По’єднання великого практичного досвіду наших фахівців і художнього смаку дозволяє реалізувати будь-які, самі неймовірні ідеї, створити унікальний дизайн, який дозволяє створювати ексклюзивний в усіх відношеннях продукт.

Запропонована нами концепція, як правило, дозволяє створювати для наших клієнтів індивідуальні проекти, які протягом багатьох років будуть залишатися красивими, стильними, яскравими.

Для нас ексклюзивний і стильний – це не просто слова, наші проекти є зразками ексклюзивності, всі вони мають свій неповторний стиль. Ми не діємо навмання, кожне наше рішення, спрямоване на вирішення певного завдання, ми знаємо, що і як треба зробити, і який результат ми отримаємо після розробки та впровадження дизайн проекту.

Наша дизайн студія готова розробити для Вас ексклюзивний дизайн інтер’єру, створити унікальний ландшафтний дизайн, запропонувати неповторний, яскравий аквадизайн або декор приміщень.

Об’єднавши наш багаторічний досвід і техніки декорування з новими технологіями, ми готові створити для Вас індивідуальний і стильний дизайн, який багато років буде залишатися витонченим і неповторним.

Звертаючись до нас, Ви отримаєте тільки кращі дизайнерські рішення для Ваших проектів, в яких будуть реалізовані найсміливіші і незвичайні ідеї та фантазії.

Отримайте детальну інформацію заповнивши просту формуДизайн інтер'єру, ландшафтний дизайн, твори сучасного мистецтва та ексклюзивний аквадизайн по всій Україні