Дизайн студія Романа Москаленка

Ми розробляємо дизайн проект інтер’єру будинків, квартир, барів та ресторанів. Працюємо в різних стильових напрямках. Також, не залежно який стиль вибирає замовник, такі фактори так і функціонал, затишок, вишуканість і краса завжди є невід’ємною частиною розроблюваних нами інтер’єрів.

Читати далі

Кращі інтер'єри

Наша дизайн студія спеціалізується на виготовленні ексклюзивного аква декору та аква композицій. Це водно бульбашкові колони та колонади, водоспади по склу, стаціонарні інтер’єрні водоспади і різноманітні ландшафтні водоспади.

Читати далі

Ексклюзивний аквадизайн

Ми розробляємо ландшафтний дизайн проект котеджів і заміських будинків, дизайн зон відпочинку і туристичних комплексів. У ландшафтному дизайні працюємо в різних стилях та стильових напрямках. Розробляючи ландшафтні композиції робимо таким чином, щоб не залежно цвіте рослина чи ні, ландшафтний дизайн що розробляється фахівцями нашої студії завжди виглядає дуже стильно та красиво.

Читати далі

Ландшафтне проектування

Наша дизайн студія спеціалізується на виготовленні ексклюзивних виробів та технік декорування, які ви більше ніде і ніколи не побачите. Такі як: барельєфні картини, рельєфні і мозаїчні панно ручної роботи, скульптура виготовлена ​​за допомогою нових технологій на основі металоконструкцій, також скульптура виготовлена ​​техніками лайфкастінг.

Читати далі

Декор і дизайн

Основні напрямки та методи роботи дизайн студії

Дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн, аква дизайн та декорування – це основні напрямки за якими працює наша дизайн студія.

Розробляючи дизайн або декор ми працюємо в різних, а іноді в кардинально різних стилях і стильових напрямках не обмежуючись тільки на одному стилі, трендах та тенденціях які будуть актуальні тільки на певний період часу.

Ми акцентуємо увагу на якісній розробці тих чи інших композицій їх ексклюзивності та індивідуальності, враховуючи вподобання та смаки клієнта. Такі методи і підходи до розробки дизайну чи декору не попадают під загальний вплив трендів і тенденцій які в свою чергу досить швидко змінюються.

Адже поки Вам розроблять дизайн проект і зроблять його впровадження, тренди які на момент розробки дизайн проекту вважалися як нові та сучасні, застаріють і стануть не актуальні.

Для того щоб розробити якісний VIP дизайн преміум класу, в першу чергу він повинен бути індивідуальним. І навіть якщо нам поставлене завдання розробити більш простий дизайн по активності композицій. Не залежно в яких стилях він розроблений, все одно він повинен відрізняться від інших і мати свою індивідуальність в своєму стильовому напрямку.

І коли перед нами не стоїть чітко поставлене ​​завдання розробити дизайн у вузькому стильовому напрямку з урахуванням конкретних трендів, ми їх особливо не дотримуємось.  А як правило тільки підкреслюємо з них для себе щось найцікавіше, враховуємо побажання клієнта і вже на цій основі зі своїх особистих переваг, смаків, знань та досвіду створюємо свій продукт.

Адже для того щоб розробляти ексклюзивний і стильний дизайн – потрібно створювати нове, створювати своє. Але створювати і розробляти не навмання, а чітко розуміючи що саме ти робиш, які  технології виготовлення та техніки декорування застосовуєш, і який саме результат хочеш побачити в кінцевому результаті.

Розробляючи для Вас елітний дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн, аква дизайн або декор ми об’єднуємо наші багаторічні знання та досвід з різноманітними ідеями, техніками декорування та новими технологіями. Створюючи для Вас індивідуальний та ексклюзивний дизайн який буде сприйматися красиво, вишукано і стильно, багато, та багато років.