Водопады по стеклу

Водоспади по склу

Наша студія пропонує Вашій увазі декоративні водоспади по склу.

Дані аква вироби мають досить високі декоративні та художні характеристики, вони застосовуються не тільки з функціональної сторони як очищувач і зволожувач повітря, а в першу чергу, як окрема ексклюзивна декоративна аква композиція.

Основна відмінність наших аква виробів від будь – яких інших водоспадів по склу полягає в тому, що ми акцентуємо увагу не просто на технічному падінні води по склу, а на самому виробі, його формах, оздоблювальних матеріалах, приналежності до того чи іншого стильового напрямку.

В результаті чого, наші водоспади по склу виглядають стильно, красиво та ефектно як у включеному так і в виключеному стані. Практично всі фірми, що працюють в даному напрямку виготовляють аква вироби, які можуть відноситися до двох, максимум до трьох стильових напрямків, це хай — тек, мінімалізм і модернізм.

Дані стильові напрямки відносяться до сучасних стилів та досить затребувані на даний момент, але ми вважаємо що обмежуватися виготовленням одних і тих же виробів, тільки різних розмірів було б трохи нудно.

Ні в якому разі не потрібно відмовлятися від прямих хай – течних форм, але не потрібно і забувати, що існує дуже багато красивих інтер’єрів, оформлених і в інших стильових напрямках. Запропоновані нашою дизайн студією кімнатні водоспади по склу мають чітку тематичну або стильову спрямованість, даний аква декор дає можливість ще більш ефектно доповнити й прикрасити Ваш інтер’єр.

Також дуже актуальне питання, що робити якщо Вам сподобався наш водоспад, а стиль в якому оформлений Ваш інтер’єр трохи або повністю відрізняється від стилю водоспаду.

Нічого страшного в цьому немає, загалом, поєднати на професійному рівні можливо практично все, і більш важливо не що з чим ми об’єднуємо, а як професійно ми це робимо. Якщо просто поставити один виріб з одного стилю в зовсім іншу стилістику це буде контраст за формою і за стилем, також це буде вважатися досить серйозною і грубою помилкою. Такі речі потрібно вміти робити правильно, а ми зі своєї сторони можемо допомогти та навчити Вас це робити професійно.

Давайте подумки спробуємо встановити в інтер’єр, що виконаний в одному стильовому напрямку, об’єкт з абсолютно протилежного стилю. Для цього ми можемо використовувати будь — який з наших водоспадів, наприклад водоспад по склу в квартирі, який відноситься до етнічного Сходу, ми розмістимо в хай – течний або класичний інтер’єр.

Приміром, наш замовник періодично любить відпочивати в Еміратах і хоче на згадку про відпочинок зробити у себе в інтер’єрі невеликий оазис Сходу.

Для того щоб один виріб не був відірваний від загальної стилістики, необхідно провести поділ на зони, підтвердити і доповнити його іншими елементами декору з того ж стилю, що і наш водоспад по склу. Хоча, коли ми аналізуємо наш водоспад, то бачимо, що він відноситься не до сучасного Сходу, а до античного, від чого він гірше не робиться, а, швидше навпаки сприймається більш цікаво і загадково.

Як саме проходить поділ на зони?

Спочатку ми підбираємо місце, де буде розміщений водоспад — це може бути зал, невеликий зимовий сад, оранжерея або просто передпокій.

Далі, біля водоспаду ми розміщуємо додаткові елементи декору з даного стильового напрямку, на підлогу стелимо килим, на який ставимо невеликий столик і кілька низько посадочних пуфів, або подушок із східного стилю, на стіл можна поставити різні елементи декору: кальян, глечик чи якийсь інший посуд зі східних стилів.

Також ми можемо підтвердити нашу композицію розписом по стіні. Зараз досить красиво сприймаються різноманітні танці, в тому числі і східні. Ми малюємо прямо на стіні будь — який східний сюжет — це може бути танцююча східна дівчина або кілька, можливо східні воїни, чи просто східна архітектура і пейзажі — це вже за бажанням замовника, що йому більше подобається, головне, щоб сюжет відносився до античного Сходу, а саме в такому стилі виготовлений наш водоспад по склу. Ну, і для повної завершеності композиції, ми можемо підтвердити розподіл на зони і стелею, встановивши невелику вставку текстилю, ритмічно спадаючу зі стелі.

Ми поділили інтер’єр на окремі зони, доповнили і підтвердили наш водоспад елементами декору, що належать до його стилістики. І, навіть якщо далі інтер’єр виконаний в іншому стильовому напрямку — тут у Вас окрема зона, яка навпаки буде дуже цікаво і стильно виглядати в будь — якому інтер’єрі.

Так само можливо поєднати будь – яку іншу стилістику,  буде водоспад виконаний в класиці чи водоспад в стилі модерн, або водоспад у морському стилі. Якщо відокремлювати і об’єднувати правильно, то виходить досить красиво і стильно практично між будь — якими стилями.

Поделиться: