ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки ландшафтному дизайну Ваша присадибна ділянка стане розкішним і неймовірно привабливим предметом гордості.

На перший погляд, не має нічого складного в озелененні своєї ділянки. Необхідно тільки посадити дерева, кущі, квіти, засіяти газон, поставити лавочку або альтанку для відпочинку.

Але організація простору просто неба насправді вимагає набагато більше знань і практичних навичок, чим здається на перший погляд. Це знання технічних характеристик використовуваних матеріалів, правил ергономіки, знання дендрології, законів і правил архітектури, різноманітних наук (ґрунтознавство, геодезія, садівництво, квітникарство, фізіологія рослин і т.д.).

Головною помилкою в створенні ландшафтних проектів є перенасичення простору різних несумісних по стилю або за формою елементів декору, внаслідок чого об'єкт виходить "наляпистым" і позбавленим смаку, погіршується візуальне сприйняття композиції, це може впливати на зростання і розвиток рослин, а також ускладнюється подальший догляд за елементами ландшафтного проекту.

Якщо Ви скористаєтеся допомогою наших фахівців з ландшафтного дизайну, то усі турботи, що стосуються технічних нюансів, не потривожать Вас. Зате фінальний результат перевершить усі очікування. Вишукане оформлення альтанки, фонтанів, водоспадів, лавок, дитячих майданчиків, різних композицій у будь - якому стилі. Наші фахівці з легкістю впораються з будь – яким поставленим Вами завданням.

Відомо, що природа благотворно відбивається на нашому настрої, та психологічному стані. Високе професійне оформлення ландшафтного проекту є доповненням до загального пейзажу. Немає нічого приємнішого для очей і гарного настрою, як красиво і акуратно оформлена ділянка.

Ваша ділянка стане неповторною, привабливою і затишною зоною для пікніка з друзями, а також для відпочинку в далечіні від усієї побутової метушні. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте якісну і професійну допомогу в створенні індивідуальної "казки навколо Вашого замку".

Студія розробляє ландшафтний дизайн в Чернівцях, ландшафтний дизайн проект, благоустрій території, озеленення ділянки, автоматичний полив, виготовляємо ландшафтні водоспади в Чернівцях, ставки, озера, дизайн саду, альпійські гірки, ландшафтні композиції. За окремими замовленнями можемо працювати за межами області чи країни.

ландшафтний дизайн, ланшафтний дизайн фото ландшафтний дизайн, ланшафтний дизайн фото ландшафтний дизайн, ланшафтний дизайн фото ландшафтний дизайн, ланшафтний дизайн фото ландшафтний дизайн, ланшафтний дизайн фото


Запитання та відповіді

Питання: 1. Доброго дня! Я хочу у себе перед будинком посадити красиву клумбу. Підкажіть, за якими критеріями необхідно підбирати рослини?
При підборі рослин на клумби, композиції або альпійські гірки спочатку враховується зона морозостійкості, тіньолюбні або сонцелюбні рослини, приналежність до грунтів/вологість, кислотність, каменястість, зростання рослини, період цвітіння, форма, колір і фактура.
Питання: 2. Чи правда, що різні квіти можна віднести до того або іншого стилю в архітектурі і наскільки це важливо? Я у себе біля будинку саджаю все підряд і мені подобається?
Все залежить від того, наскільки суворо треба витримати стилістику. Так звичайно, наприклад калину, або ромашки можна швидше віднести до українського етно стилю, чим до класики, хоча ті ж ромашки можуть бути використані в симетричних формах або композиціях в класиці.
Питання: 3. Добрий день. Я дуже хочу красивий водоспад біля альтанки, з річкою і озером. Як дізнатися про ціну на таку споруду, хоча б приблизно?
Усі озера, водойми, водоспади прораховуються індивідуально. Наприклад, ціна на водоспад з однаковою площею може бути змінена в рази, залежно від насиченості, та складності виробу. Як правило, ми пропонуємо замовникові модель об'єкту в декількох варіантах, і ви самі встановлюєте ціну.
Питання: 4. Добрий день ще раз. Ціни на красиві, та складні водоспади не дуже і малі. Розкажіть, будь ласка, детальніше, що мається на увазі під рівнем складності і що ще впливає на ціну?
- Рівень складності водоспаду можна розділити на дві основні групи – це художні і технічні характеристики.

1. Призначення об'єкту до матеріалів: плівкові, пластмасові, бетонні.

2. Призначення по функціонуванню: декор, декор + як басейн для купання.

3. Тип обробки бічних стінок і декор дна.

4. Кількість і тип каскадів на подачі.

5. Кількість і тип каскадів на річці.

6. Кількість і тип надводних, та підводних скель, тунелів островів, гротів, надводних, та проміжних водойм.

7. Встановлення системи освітлення каскадів і переливань.

8. Встановлення системи фільтрації і системи туманоутворення.

Для більш детальної інформації звертайтеся в нашу студію, ми з радістю і на професійному рівні дамо відповідь на будь – як і ваші питання в данному напрямку.
Водопад
Ландшафтный водопад
Изготовление ландшафтных композиций /технологическая часть/
Ландшафтные композиции