ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Домашній затишок є дуже важливою складовою нашого життя. Адже саме вдома кожна людина хоче знайти те, чого йому не вистачає в щоденній суєті: тиші і спокою або ж навпаки розваг і веселощів. І не важливо, добре нам чи погано, тут ми можемо бути собою. Оскільки в будинку потрібно створити особливу атмосферу яка б відповідала смакам і вподобанням господаря оселі, та над її створенням потрібно ретельно попрацювати.

Перше, що потрібно зробити - так це продумати дизайн інтер'єру Вашого будинку чи квартири. Розробляти дизайн інтер'єру необхідно так, щоб він був функціональним, затишним і максимально комфортним одночасно. Адже від його оформлення залежить дуже багато. Іноді навіть незначні дрібниці можуть все зіпсувати, або ж навпаки підкреслити необхідні нам форми, лінії, напрям стилю і додати приміщенню ще більше краси, гармонії і шарму.

Може здатися, що створити гарний інтер'єр самостійно легко. Різні журнали та тематичні сайти в Інтернеті пропонують багато різних варіантів, як створити шикарний дизайн квартири. Але пам'ятайте, що знайти картинку в Інтернеті і втілити її дизайн в життя – це різні речі. Адже над оформленням інтер'єру з картинки працювали професіонали, та враховували всі досить складні технічні нюанси про які Вам швидше за все мало що відомо. Та й параметри Вашого житла і того, що зображено в журналі, можуть бути різними. І тому хоча б незначна зміна висоти приміщення, розміщення меблів або місця розташування дверних, та віконних отворів автоматично змінюють всю композицію в цілому і відповідно при деформуванні форм псується і візуальне сприйняття всього інтер'єру.

Наші дизайнери готові допомогти Вам створити ексклюзивний дизайн інтер'єру, враховуючи особливості Вашого характеру, стилю життя і захоплень, зможуть за допомогою деталей підкреслити індивідуальність і естетичний смак господарів будинку.

Сьогодні майже жоден дизайн будинку не буває в одному чисто витриманому стилі, частіше в оформленні суміщають різні стилі, часто протилежні один до одного. Зробити це так, щоб кожен стиль гармонійно доповнював інший - завдання зрозуміло досить непросте. Але наші фахівці з таким завданням справляються без особливих зусиль - швидко і якісно.

Залежно від Ваших побажань працівники нашої студії можуть не тільки підібрати стилістику і кольорову гамму, а й використовуючи різні види ілюзій, та інші тонкощі і секрети дизайну, візуально змінювати параметри приміщення без реального пересування стін чи стінових перегородок.

Оригінальні та якісні роботи нашої дизайн - студії не залишать Вас байдужими і допоможуть доглянути щось для оформлення свого житла. А з сучасними матеріалами і технологіями втілити будь-які побажання замовника цілком реально. І не важливо , який дизайн кімнати Ви виберете: аристократичну класику або гламурний стиль "фьюжн", наші професіонали зможуть Вам допомогти та створити в будинку потрібну Вам атмосферу.

Наша дизайн - студія розробляє і втілює впровадження за такими напрямками як; дизайн інтер'єру в Чернівцях, дизайн будинків в Чернівцях, дизайн квартир, дизайн туристичних та ресторанних комплексів в Чернівцях. Так само за окремими замовленнями можемо працювати по всій Україні і за кордоном.

дизайн интерьера, дизайн интерьера фото дизайн интерьера, дизайн интерьера фото дизайн интерьера, дизайн интерьера фото дизайн интерьера, дизайн интерьера фото дизайн интерьера, дизайн интерьера фото


Запитання та відповіді

Питання: 1. Добрий день! Підкажіть будь-ласка як правильно самостійно підібрати форму меблів в зал?
Для правильного підбору форм меблів без різниці, зал це, дитяча чи спальна необхідно враховувати, щоб місце розташування і форми меблів гармонійно поєднувалися та підтримували форми і лінії стелі. Не допускати контрасту по формі. Інакше у вас вийде стеля сама по собі, меблі самі по собі, підлога та стіни самі по собі. У результаті отримаєте інтер’єрний "сирбор".
Питання: 2. Скажіть, будь ласка, з чого розпочати ремонт?
Посміхаючись зайти в дизайн студію і замовити дизайн - проект.

Питання: 3. Добрий день! Мені дуже подобається, як виглядають кухні - студії, я хочу у себе в квартирі зробити теж. Хочеться почути думку фахівців, наскільки це практично, плюси, та і мінуси?

Плюсів у кухні студії набагато більше, ніж мінусів, навіть маленька квартирка може виглядати, як великий красивий будинок. Візуальне збільшення простору, який також при необхідності можна ділити на зони за допомогою підлоги, та стелі. Єдиний серйозний мінус - це запах. Потрібний хороша витяжка.
Питання: 4. Привіт. Я чула по телевізору, що стіни, пофарбовані в яскравий червоний або жовтий колір звужують і давлять на інтер'єр. А синій і зелений навпаки розширюють. Чи це так? І що ще можете сказати про підбір кольору і його дію на інтер'єр?
Так, насправді, усі теплі кольори звужують, а холодні візуально розширюють простір. Окрім дії кольору на архітектурні форми, колір також сильно впливає на психологію і настрій людини. Припустимо, пофарбувати стіни в той же червоний. При тривалому перебуванні людини в інтер'єрі, викликає дратівливість, агресію. І недовгому перебуванні - натхненність і життєрадісність.
Дизайн кухни
Дизайн прихожих и коридоров
Дизайн зала
Дизайн интерьера - оптические иллюзии