1. ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ будинку чи квартири несе в собі багато важливих критеріїв які обов'язково необхідно враховувати. Інтер'єр має бути красивим для сприйняття, гармонійним і унікальним, комфортним і естетичним, заряджаючим позитивною енергією жителів і гостей, а також повинен відповідати усім технічним і побутовим потребам господарів.

Багато людей вважають, що придбавши вподобані Вами красиві меблі, елементи декору , чи матеріали, вони самі можуть створити приємний і комфортний для проживання дизайн.

Окремо предмети і матеріали можуть бути дуже привабливими, але ще не факт, що при компонуванні вони так і залишаться привабливими. Можливий варіант, коли навіть красиві предмети або матеріали можуть виглядати наляписто і без смаку.

Для створення дизайн оформлення інтер'єру на високому рівні потрібні знання композиції, ритму, динаміки, іррадіації, ергономіки, статики, стилістики, фокусування, дії кольору на психологічний стан людини, а також на архітектурні форми, декоративне та багатофункціональне світлове рішення.

Дизайн інтер'єру - це унікальне і гармонічне творіння, а наші дизайнери допомагають створити такий витвір.

2. ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН - це мистецтво у поєднанні з практичною дією що включають озеленення, та благоустрій ділянки. Головною метою ландшафтного дизайну є створення гармонії, краси і зручності на Вашій ділянці.

Ландшафтний дизайн, як і дизайн інтер'єру, має стилістичну приналежність до того чи іншого стилю. Наприклад: модерн, класика, бароко, хай-тек, мінімалізм, фьюжн, та багато інших стилів. Кожен стиль ландшафту має свій перелік рослин, водойм, композицій, малих архітектурних форм, які відповідають тому або іншому стильовому напрямку.

3. ДЕКОРУВАННЯ - це мистецтво, яке дозволяє без особливо конструктивних змін, змінити і прикрасити Ваш будинок до невпізнання.

Для декорування стін можна використати готову картину, або ж художній розпис, намалювати картину на стіні, також можна застосувати ефект ілюзії. Наприклад, намалювати на стіні дорогу, що веде в місто, в продовженні намальованих скель, каменів, квітів і так далі, задекорувати її справжніми матеріалами (каменями, квітами і т. д.) це і буде один з ефектів ілюзії. Наша дизайн студія пропонує Вам великий спектр різноманітних технік декорування. Це як ексклюзивні техніки ручної роботи, так і різні техніки декору з використанням новітніх технологій.

4. АКВА – ДИЗАЙН є прекрасним доповненням, а також основною родзинкою, будь – якого з видів дизайну. Коли при дизайн проектуванні інтер'єру або ландшафту застосовуються водойми, ландшафтні водоспади, водоспади по склу, бульбашкові колони, аква - системи або аква - композиції, вони окрім краси додають динаміки і об'єкт сприйматися набагато яскравіше, привабливіше і вишуканіше.